П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні працівники банківських установ району!

Прийміть найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника! Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності. Тому дозвольте побажати усім працівникам, плідної праці та творчого натхнення, нескінченної життєвої енергії, нових досягнень.

Нехай Ваш професіоналізм, абсолютна надійність і вірність зобов’язанням, уміння знаходити правильні й нестандартні рішення в непростих ситуаціях, сприяли підвищенню добробуту наших жителів, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише району, а й усієї держави.

Голова ради                                          Михайло Ласкін