17.05.2019
П Р О Т О К О Лзасідання постійної комісії з питаньекономічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики

Шановні працівники банківських установ району!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Банківська система – це основа благополуччя та процвітання будь-якої держави. Ефективна робота банків сьогодні  – це величезна праця, знання, досвід банківських працівників – економістів, менеджерів, адміністраторів, касирів. В сучасних умовах вона відіграє важливу роль у розвитку економіки України та забезпеченні її фінансової стабільності.

Тож у цей святковий день бажаю, щоб банківський сектор Перечинщини і надалі динамічно розвивався. А ваш професіоналізм та самовіддана наполеглива праця сприяли підвищенню добробуту українського народу, зміцненню та розбудові фінансово-кредитної системи не лише району, а й усієї держави. Міцного вам здоров’я, миру та злагоди,  успішних трудових буднів і нових вагомих здобутків.

З повагою,

Голова ради                                                    Михайло Ласкін