Позачергова сесія районної ради
27.10.2017
Пом’янули хвилиною мовчання
27.10.2017

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професій­ного свята – Дня автомобіліста й дорожника! Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться чимало про­фесіоналів, праця яких багато в чому визначає функ­ціонування всіх галузей України.

Вітаємо всіх, хто вірний професійному обов’яз­ку, сумлінно трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Від вашої майс­терності та якості роботи наших дорожніх організацій, які забезпечують будівництво й ремонт вулиць, доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень.

Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, до­бробуту, нових трудових здобутків і звершень, зеленої вулиці на життєвих та автомобільних дорогах!

голова  ради                                                    Михайло Ласкін

голова державної адміністрації                                 Віктор Олефір