ПРОТОКОЛ засідання  тридцять сьомої  сесії районної ради VІІ скликання
18.12.2019
П Р О Т О К О Л  засідання постійної комісії з питань  економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
24.12.2019

Шановні працівники архівних установ району!

Щиро вітаю вас із професійним святом

Прийміть слова щирої вдячності за вашу кропітку і благородну працю в сфері комплектування, забезпечення збереження і використання архівних документів. Минають роки і документальні пам’ятники залишаються єдиними свідками історії. Дбайливо зберігати пам’ять про звершення, відкриваючи для поколінь невідомі сторінки історії, оцінюючи дані через призму багатого досвіду минулого — що може бути благородніше?

Висловлюю всім архівістам району найщирішу вдячність за невтомну працю, наполегливість та сумління, особистий внесок у справу збереження соціально-економічних, історико-культурних надбань нашого краю. Бажаю Вам щастя, благополуччя, міцного здоров’я, професійних успіхів і удачі у всіх Ваших починаннях!

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін