П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики
01.09.2020
Про передачу будівлі адмінбудинку районної ради із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у власність Перечинської міської ради
08.09.2020
Показати всі

Шановні підприємці Перечинщини!

Шановні підприємці Перечинщини!

Сердечно вітаю Вас з Вашим професійним святом – Днем підприємця!

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють підприємництво і приватна ініціатива у розвитку вітчизняної економіки встановлення ділових зв’язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Висловлю кожному з вас глибоку вдячність за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки району .

У цей день бажаю Вам міцного здоров’я, миру, добробуту, нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів та  подальших успіхів у підприємницькій діяльності.

 

З повагою,

Голова ради                    Михайло Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту