Сьогодні вшановують ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 375 “Про районний бюджет на 2018 рік” (із змінами від 16.03.2018 року, 14.06.2018 року, 15.08.2018 року, 18.10.2018 року, 05.12.2018 року)
Шановні працівники суду!

Одну з найбільших світових техногенно-екологічних катастроф – аварію на Чорнобильській атомній знає і пам’ятає весь світ. І насамперед – Україна, на землі якої і в серці її народу залишилась незагоєна рана. На згадку про цей чорний день була заснована дата 14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Цей день це не тільки пам’ять про загиблих товаришів, а й пам’ятна дата, яка нагадує усім нам про героїчні зусилля наших співвітчизників, які вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією, жертвуючи своїм життя та здоров’я заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії, наслідки якої ще довго не даватимуть спокою людству.

Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіонуклідами, десятки тисяч громадян переселено у безпечні місця з 30 – кілометрової Чорнобильської зони.

Наслідки техногенної катастрофи були б ще жахливішими, якби не мужність і жертовність багатьох ліквідаторів – чорнобильців.

Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом. Невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту, який відкрився у раніше мало кому відомому куточку українського Полісся – Чорнобилі, назавжди залишиться в серцях наших людей.

Від імені всього депутатського корпусу і від себе особисто щиросердечно дякую Вам, шановні ліквідатори – чорнобильці за ваш Подвиг. Бажаю Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка та постійна увага і турбота держави!

З.повагою,

Голова ради                                 Михайло Ласкін