Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!
04.10.2019
Про інформацію Перечинського відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Закарпатській області  про стан  боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати   діяльності на території  району за 9 місяців 2019 року
09.10.2019
Показати всі

Шановні юристи!

 

Відстояти законні інтереси, захищати права в суді, відновити справедливість – це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно зростає. Напевно, немає такої сфери діяльності, немає жодного підприємства, організації, які б зуміли обійтися без консультації юриста. Праця правознавця завжди в пошані, вона визнана суспільством. Підтвердженням тому – професійне свято, День юриста, яке щорічно відзначається 8 жовтня.

Шановні юристи! Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, професійного відношення до справи та 100 % дотримання букви закону. Також, хочеться побажати Вам правильних професійних рішень та успішних справ. Хай логіка, проникливість, ораторський дар і вдача завжди будуть з  Вами.

 

З повагою,

Голова ради                                                    Михайло Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту