Розпорядження голови районної ради “Про скликання двадцять першої сесії районної ради”

Шановні працівники місцевого самоврядування
Про створення комунальної установи Інклюзивно-ресурсний фонд

голови Перечинської районної ради

Закарпатської області

від    30       листопада    2017 року  № 62/01-05

м.Перечин

Про скликання  двадцять першої сесії

районної ради УІІ  скликання

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,   скликати   двадцять першу сесію районної ради УІІ скликання 14 грудня 2017 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради  з таким порядком денним:

1. Про звіт голови районної ради.
  2.   Про звіт   директора Перечинського  комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» про фінансово- господарську діяльність підприємства    за 9 місяців  2017 року.
  3.    Про звіт головного лікаря комунального закладу «Перечинський  районний Центр  первинної медико-санітарної допомоги  » .
  4.          Про Комплексну соціально-економічну програму забезпечення молоді, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб житлом у Перечинському районі Закарпатській  області на 2018 − 2022 роки.
  5. Про надання в оренду вбудованих нежитлових приміщень, що знаходяться за адресою м.Перечин, пл.Народна, 2.
  6. Про продаж об’єкта спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району на аукціоні.
  7. Про присвоєння чергового рангу. Голова ради                                                                 М.І.Ласкін