Розпорядження голови районної ради “Про додаткові заходи із запровадження дистанційної роботи райради на період карантину

Протокол бюджетної комісії районної ради від 17.03.2020 року
18.03.2020
Сесія районної ради
18.03.2020

голови Перечинської районної ради

Закарпатської області

18.03. 2020 р.                                                                           № 13/01-05

м. Перечин

Про додаткові заходи із попередження

виникнення гострої респіраторної хвороби

та запровадження дистанційної роботи

Перечинської районної ради Закарпатської області

на період карантину

Відповідно до  статті 55 Закону України «Про  місцеве   самоврядування в Україні», Постанови  КМУ від 11.03.2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (із змінами), з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., спільного розпорядження Перечинської районної державної адміністрації та Перечинської районної ради від 16.03.2020 року №03 «Про тимчасову організацію роботи адмінбудівлі», року, у зв’язку з обмежувальними заходами щодо недопущення поширення та запобігання коронавірусної інфекції COVID-19 на території Перечинського району, забезпечення особистої безпеки працівників виконавчого апарату Перечинської районної ради, беручи до уваги рішення загальних зборів трудового колективу Перечинської районної ради від 18 березня 2020 року:

1.Запровадити дистанційну роботу працівникам виконавчого апарату Перечинської районної ради Закарпатської області на період обмежувальних заходів – до 3 квітня  2020 року.

2.Упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього службового розпорядку працівників виконавчого апарату Перечинської районної ради, працівники зобов’язані:

• виконувати обов’язки, передбачені посадовими інструкціями;
  • відповідати на дзвінки керівника;
  • перевіряти електронну пошту та опрацьовувати письмові та електронні листи (заяви, звернення тощо), здійснювати оперативно за допомогою електронних засобів комунікації  відповіді на листи.

3.Прийом листів, заяв та звернень на адресу районної ради проводиться в приймальні районної ради  на адресу електронної пошти районної ради  та через поштове відділення почергово працівником виконавчого апарату районної ради; довідки за телефоном   2-12-50.

1. Керівник контролює, як працівники дотримуються вимог п.2 цього розпорядження. Якщо працівник без поважної причини порушить ці вимоги, керівник   ініціює скасування режиму дистанційної роботи на дому стосовно працівника. У такому разі на підставі розпорядження з наступного робочого дня працівник повинен працювати на робочому місці.

5.Призупинити прийом громадян з особистих питань голови районної ради, його заступника.

6.Встановити, що за недотримання трудової дисципліни при виконанні трудових обов’язків під час запровадження дистанційної роботи, працівники несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

7.Опублікувати дане розпорядження на офіційному сайті Перечинської районної ради Закарпатської області.

1. 8. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Голова районної ради                                                        М.І.Ласкін