Про скликання  тридцять четвертої сесії районної ради УІІ  скликання
14.06.2019
П Р О Т О К О Л засідання постійної комісії з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров”я,  культури,  молоді  і спорту, зв”язків з громадськістю, туризму та рекреації
26.06.2019

Робоча підготовка чергової сесії районної ради

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

21 та 24  червня ц.р.  з метою    підготовки  чергової  34  сесії районної ради   депутати працювали в постійних комісіях. У засіданнях комісій взяли участь Михайло Ласкін – голова районної ради, Мар»яна Ладомиряк – голова  районної державної адміністрації, Йосип Цвік – керуючий справами виконавчого апарату районної ради. На розгляд комісій було  подано 19 питань порядку денного, серед яких : Про стан доріг державної та комунальної власності на території Перечинського району; Про роботу управління соціального захисту населення Перечинської  районної державної адміністрації за 2018 рік; Про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку. Депутати заслухали інформації:

– про хід виконання районної Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пришкільних інтернатів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району  на 2017-2019 роки ;

– районної  Програми «Цукровий та нецукровий діабет на 2016-2020 роки  .

-районної  Програми розвитку та вдосконалення  нефрологічної служби  в районі на 2018-2022 роки;

– Програми забезпечення реалізації державної бюджетної політики з питань фінансів на території району на 2016-2019 роки за 2018 рік;

– Програми   сприяння діяльності Перечинського районного  товариства інвалідів на 2018-2022 роки. Було розглянуто  також   запити депутатів  районної ради  Кметича Івана  та Цвіка Йосипа,  внесення змін і доповнень до ряду діючих  галузевих Програм та  ряд інших питань. Заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлана Гапак  інформувала по питанню «Про внесення змін до  рішення районної ради від 20 грудня 2018 року №526   “Про районний бюджет на 2019 рік”. За рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету кошти у сумі 1562.5 тис.грн. спрямовано на видатки соціально-економічного розвитку за головними розпорядниками коштів районного бюджету: на проведення поточних та капітальних робіт закладів району, фінансування окремих медичних, освітніх та соціальних Програм, спів фінансування «Нової української школи», утримання доріг, придбання медикаментів, газових котлів, ремонту санітарних автомобілів, тощо. Депутати  висловили своє бачення та внесли пропозиції   щодо  розподілу коштів. Члени постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики розглянула ряд бюджетних запитів та листів що надійшли до районної ради та  вивчили  ряд питань, що потребують розгляду . В ході обговорення питань, висловлені пропозиції та зауваження , що будуть враховані при підготовці засідання чергової сесії, яка відбудеться 27 червня ц.р.