Рішення №80
08.06.2017
Рішення №82
11.06.2017
Показати всі

Рішення №81

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

     Пята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

31.03.2016                               м.Перечин                                       №   81

Про внесення змін до рішення

районної ради від 24 грудня

2015 року № 32  «Про затвердження

Регламенту роботи районної ради

УІІ скликання »

 

Відповідно до статті  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із внесенням змін до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо поіменних голосувань, районна рада вирішила:

1.Внести зміни до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 32 «Про затвердження Регламенту роботи районної ради УІІ скликання»:

1.1. пункт  14.4  статті 14 Регламенту роботи районної ради VІI скликання   викласти   в наступній редакції:  рішення ради приймаються відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених чинним законодавством, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Результати поіменного голосування підлягають обов’язковому оприлюдненню та наданню за запитом відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”. На офіційному веб-сайті районної ради розміщуються в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку всі результати поіменних голосувань. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Ласкіна М.І. та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту