Рішення №67
08.06.2017
Рішення №69
08.06.2017
Показати всі

Рішення №68

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Четверта  сесія  УІІ скликання

(позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

18.02.2016                               м.Перечин                                       №  68

 

 

Про Комплексну програму профілактики

злочинності в районі на 2016-2020 роки

 

Відповідно до статті 43   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  розглянувши та обговоривши Комплексну програму  профілактики злочинності у районі  на 2016-2020 роки, районна рада вирішила:

 

 1. Затвердити Комплексну програму  профілактики злочинності у районі  на 2016-2020 роки ( далі-Програма, що додається).
 2. Фінансовому    управлінню    районної     державної       адміністрації

( Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо    фінансування  даної Програми.

3.Перечинській районній державній адміністрації спільно з Перечинським   відділенням поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в  Закарпатській області:

здійснити заходи, спрямовані на виконання завдань, визначених  Програмою;

щорічно до 20 січня протягом дії Програми  інформувати районну раду про стан виконання заходів і завдань Програми.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної державної адміністрації Олефіра В.І. та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних   зв’язків (Томаш В.М.).

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

 

 

 

                                                                    ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

                                                                  18.02.2016 № 68

 

 

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА

профілактики злочинності в районі на 2016 – 2020 роки

 

Програмою передбачено забезпечення  протидії злочинності недопущення її зростання на основі чітко визначених пріоритетів, поступового нарощування зусиль держави і громадськості,  удосконалення методів запобігання і розкриття злочинів, зміцнення матеріально-технічної бази Перечинського   відділення поліції Ужгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області (далі – Перечинське відділення поліції).

Досягненню цієї мети сприятимуть заходи, спрямовані на:

створення атмосфери суспільної нетерпимості до злочинності;

ослаблення дії криміногенних факторів;

недопущення втягнення у злочинну діяльність нових соціальних груп, особливо неповнолітніх;

витіснення злочинності з окремих сфер суспільного життя;

зменшення кримінального тиску на економічні відносини;

створення надійних перешкод посиленню кримінального насильства;

обмеження незаконного обігу зброї, наркотичних засобів, кримінальних проявів пияцтва і алкоголізму, проституції та інших супутніх для злочинності явищ.

У результаті посилення профілактичного впливу на злочинність очікується:

зниження рівня злочинності, ослаблення суспільної напруги, викликаної її впливом;

зменшення впливу організованої злочинності на економічну та політичну сфери суспільства;

зміцнення кадрового потенціалу правоохоронних і контролюючих органів;

інформаційне забезпечення райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій і населення з питань профілактики та  боротьби зі злочинністю;

досягнення належного рівня фінансового і матеріального забезпечення правоохоронної та профілактичної діяльності в межах району.

Програма передбачає реалізацію таких основних заходів:

 

 1. Організаційні заходи

 

1.1    Систематично аналізувати стан правопорядку у населених пунктах району За результатами аналізу та з урахуванням факторів, що негативно впливають на стан правопорядку, розробляти комплексні плани заходів щодо запобігання злочинності.

Виконкоми міської та сільських рад

спільно з  Перечинським відділенням поліції

Щороку

 

1.2. Забезпечити широку гласність правоохоронної діяльності, спрямованої на попередження злочинності. Здійснювати підготовку матеріалів для публікації у газеті «Народне слово» та вебсторінках органів влади та місцевого самоврядування.

Сприяти висвітленню роботи районного відділення поліції з питань боротьби зі злочинністю.

Виконкоми міської та сільських рад

спільно з  Перечинським відділенням поліції

2016-2020 роки

 

1.3. Для забезпечення відкритості та гласності у роботі районного відділення поліції проводити дні законності та правопорядку у населених пунктах, продовжити практику обов’язкових звітів перед населенням та виступи на зборах громадян та у трудових колективах.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

 1. Заходи щодо протидії організованій злочинності

 

2.1.   Здійснити    комплекс    оперативно-розшукових    заходів    з    метою виявлення злочинів, скоєних організованими злочинними угрупуваннями, направлення зазначених кримінальних справ до суду та забезпечення проведення необхідного комплексу заходів для оперативного супроводження кримінальних справ про злочини, скоєні організованими злочинними групами, до розгляду їх у судах.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

2.2. Спрямувати зусилля на виявлення, документування та знешкодження організованих злочинних груп і злочинних організацій, основним видом злочинної діяльності яких є скоєння терористичних актів, тяжких неочевидних злочинів, насамперед, вимагань, розбоїв, грабежів, обіг наркотичних та вибухових речовин, зброї.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

2.3.   Вжити заходів щодо запобігання незаконному переміщенню товарно-матеріальних цінностей через територію Перечинського району.

 

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

2.4.   Продовжити проведення перевірок дотримання законності  процесів роздержавлення суб’єктів власності, на яких сконцентровано значний промисловий потенціал району.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

2.5. З метою запобігання незаконному проникненню в район нелегальних мігрантів ініціювати проведення спільних заходів з В.Березнянським, Свалявським та Ужгородським відділеннями поліції Головного Управління Національної поліції України в Закарпатській області, щодо перекриття каналів нелегальної міграції.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

 1. Заходи щодо протидії загально кримінальній злочинності

 

3.1.   З   метою   протидії   злочинності,   підвищення   рівня   безпеки   від терористичних актів у місцях масової концентрації громадян, у тому числі у місцях  відпочинку, виявлення та вилучення  зброї, боєприпасів, вибухівки, наркотичних засобів та психотропних речовин, організувати та провести оперативно-профілактичні відпрацювання  населених пунктів, ринків, вокзалів, розважальних закладів, місць  масового перебування громадян.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

3.2.   Вивчити стан роботи із розкриття особливо тяжких та тяжких злочинів загально кримінальної спрямованості, скоєних у минулі роки. Розробити конкретні заходи щодо активізації їх розкриття, скласти графік заслуховування створених слідчо-оперативних груп. Вибрати пріоритетні для розкриття злочини.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

3.3. Поновити списки та провести відпрацювання, авторемонтних майстерень, станцій технічного обслуговування, на предмет переховування чи розукомплектування в них викрадених автомобілів.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

3.4.   З метою попередження та розкриття розбійних нападів і пограбувань, здійснити комплекс заходів щодо виявлення злочинних груп та осіб, схильних до скоєння таких злочинів, відпрацювання осіб, раніше судимих, за злочини цієї категорії. Вжити заходів для попередження та розкриття грабежів, де предметом посягання є мобільні телефони.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

3.5.   Здійснити     комплекс     організаційних     та     практичних     заходів, спрямованих на попередження та розкриття крадіжок із квартир та приватних будинків.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

3.6.   Провести оперативно-розшукові заходи щодо виявлення та розкриття латентних злочинів, у тому числі вимагань, незаконного обігу зброї та наркотичних речовин.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

 

 1. Заходи щодо протидії економічній злочинності

 

4.1.  Вжити заходи щодо профілактики правопорушень на ринку
підакцизних товарів, посилення боротьби з їх незаконним обігом, припинення правопорушень під час реалізації підакцизних товарів.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

4.2. Вжити комплекс заходів щодо викриття зловживань, пов’язаних з виділенням земельних ділянок, сплатою земельного податку, орендних платежів та перерахування коштів, отриманих від їх використання, до бюджету.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

4.3. Здійснити перевірки дотримання законодавства  у земельній сфері.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

4.4. Організувати та провести оперативно-профілактичні заходи щодо попередження і викриття корисливих злочинів, пов’язаних із збиранням, купівлею, продажем, переробкою брухту і відходів чорних та кольорових металів, контрафактної аудіо- та відеопродукції, знешкодження підпільних виробництв такої продукції.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

4.5. Вжити заходів щодо посилення протидії злочинності у лісовій галузі.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

 1. Заходи щодо протидії незаконному обігу

наркотиків та наркоманії

 

 • Систематично проводити в навчальних закладах Перечинського району

інформаційно-просвітницьку діяльність про правовідносини в сфері немедичного вживання наркозасобів серед груп підвищеного ризику, учнів загальноосвітніх шкіл та вузів, населення в цілому.

Відділи райдержадміністрації:

освіти,

молоді та спорту, охорони здоров’я

2016 – 2020 роки

 

5.2. Організувати проведення відпрацювань розважальних закладів та
місць масового відпочинку молоді з метою недопущення розповсюдження в них наркотичних засобів. Вжити заходів щодо припинення діяльності таких об’єктів, де виявлені факти торгівлі або вживання наркотиків.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

5.3. Провести комплекс заходів, направлених на викриття злочинних
груп, сформованих на етнічній основі, насамперед із числа осіб ромської
народності.

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

 1. Заходи щодо запобігання правопорушенням

серед неповнолітніх

 

6.1. Здійснювати профілактичні заходи щодо попередження дитячої
бездоглядності, жебракування, вилучення бездоглядних дітей з вулиці, їх
правового та соціального захисту, а також заходи із притягнення до
відповідальності дорослих, що втягують підлітків у злочинну діяльність,
жебрацтво, пияцтво, наркоманію.

Служба у справах дітей райдержадміністрації спільно  з Перечинським відділенням

поліції

2016 – 2020 роки

 

6.2. Забезпечити своєчасне виявлення неблагополучних сімей, їх облік і
систематичну перевірку умов утримання та виховання неповнолітніх,
здійснювати систематичні профілактичні заходи з батьками, які ухиляються
від виховання дітей і своєю поведінкою негативно впливають на них.

Служба у справах дітей райдержадміністрації спільно  з Перечинським відділенням

поліції

2016 – 2020 роки

 

 6.3.   З метою залучення молоді до активного громадського життя та запобігання її антисоціальній поведінці взяти участь в організації всеукраїнських акцій “Антинаркотик”, “Життя без тютюнопаління”, “Тверезість” та забезпечувати проведення рейдів з питань запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі.

Служба у справах дітей райдержадміністрації спільно  з Перечинським відділенням

поліції

2016 – 2020 роки

 

 1. Заходи щодо охорони громадського порядку

 

7.1. Здійснити заходи щодо  обліку житла, де проживають особи похилого віку, інші особи, які потребують опіки, а також хворі на алкоголізм та наркоманію, з метою запобігання фактам знущання з них, незаконного відчуження житла.

Виконкоми міської та сільських рад спільно з   Перечинським відділенням поліції

2016 – 2020 роки

 

7.2. Забезпечити взаємодію структурних підрозділів райдержадміністрації, виконкомів міської та сільських рад, районного відділення поліції, відділу прикордонної служби “Новоселиця” з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку та державного кордону.

Сектор мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації спільно з виконкомами міської та сільських рад, Перечинським відділенням  поліції

2016 – 2020 роки

 

7.3.   Для забезпечення охорони громадського порядку й безпеки населення, реагування  на будь-які,  правопорушення,  вжити  заходів  щодо  встановлення у місцях традиційного проведення масових заходів, на спортивних комплексах технічних засобів відео спостереження

Виконкоми міської та сільських рад спільно з   Перечинським відділенням поліції

2016 – 2020 роки

 

7.6.    Забезпечити належний контроль за особами, які раніше скоїли злочини і   були звільнені від кримінальної відповідальності з підстав, передбачених законодавством (недосягненням віку, внаслідок амністії).

Перечинське відділення поліції

2016-2020 роки

 

 1. Фінансове обґрунтування видатків необхідних

для реалізації заходів Програми

 

 Для виконання заходів Програми необхідно:

8.1.   Забезпечити  утримання  спеціальних  автомобілів,  а  саме:   технічне обслуговування, забезпечення паливно-мастильними матеріалами, технічне оснащення тощо.

8.2.   Придбати спеціальну техніку для оперативних підрозділів.

8.3.   Придбати засоби зв’язку, оргтехніку та інший необхідний інвентар, обладнання.

8.4.   Придбати   спецзасоби,   засоби   індивідуального   захисту   та   інше спецустаткування з метою поліпшення стану захищеності працівників районного відділення поліції під час несення служби.

8.5.   Створити належні умови для роботи громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

8.6. Придбати та встановити стаціонарні технічні засоби відео стеження у районному відділенні поліції

8.7. Забезпечити членів громадських формувань з охорони громадського порядку посвідченнями та нарукавними пов’язками.

8.8. Приміщення районного відділення поліції обладнати сертифікованими засобами охоронно-пожежної сигналізації,  придбання необхідного побутового та комп’ютерного обладнання.

8.9. Вжити додаткових заходів для забезпечення транспортними засобами  інспекторів поліції, насамперед тих, які працюють у сільській місцевості.

8.10. Проведення ремонту приміщень адміністративного будинку районного відділення поліції та приміщень групи швидкого реагування, заміна вікон на енергозберігаючі.

 

 

 

 

Додаток 1

до Програми

 

Паспорт Програми

 

 1. Назва: Комплексна програма профілактики злочинності в районі на 2016-2020 роки.

 

 1. Підстава для розроблення: статті 6, 17, 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та у зв’язку з необхідністю забезпечення протидії злочинності в районі.

 

 1. Районний замовник або координатор: Перечинська районна державна адміністрація.

 

 1. Районні замовники-співвиконавці: виконкоми міської та сільських рад спільно з районним відділенням поліції

 

 1. Мета: забезпечення заходів щодо протидії та профілактики злочинності, забезпечення громадського порядку у населених пунктах району:

 

 1. Початок: 2016 рік, закінчення: 2020 рік.

 

 1. Етапи виконання: виконання заходів Програми розраховане на 2016-2020 роки, їх реалізація здійснюється постійно впродовж періоду дії Програми.

 

 1. Загальні обсяги фінансування: видатки районного бюджету у сумі 950 тис.грн.

 

 1. Очікувані результати виконання: виконання Програми дасть змогу досягти позитивних змін у зменшенні скоєння злочинів усіх видів, у посиленні боротьби зі злочинністю в районі.

 

 1. Контроль за виконанням: буде здійснювати районна державна адміністрація.

 

 

 

 

Заступник голови ради                                                  М.М.Петрішко

 

 

 

 

Додаток 2

до Програми

 

 

РОЗРАХУНОК

потреби коштів для реалізації заходів, передбачених Програмою

 

тис.грн.

з/п

Зміст Сума на 2016-2020 роки 2016

рік

2017

рік

2018

рік

2019

рік

2020

рік

1. Придбання паливно-мастильних матеріалів, утримання спеціальних автомобілів та їх обслуговування 250,0 50,0 50,0 50,0 50,0 50,0
2. Поточний ремонт службових приміщень районного відділення поліції, примі-щень групи швидкого реагування, заміна вікон на енргозберігаючі

 

450,0 90,0 90,0 90,0 90,0 90,0
3. Придбання офісної та комп”ютерної техніки, засобів зв”язку, обладнання для  районного відділення поліції

 

50,0 10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
4. Матеріально-технічне за без-печення діяльності громад-ських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону 50,0 10,0 10,0 10,0 10,0 10,0
5. Придбання систем відеоспо-стереження та встановлення їх у місцях проведення масових заходів 150,0 30,0 30,0 30,0 30,0 30,0
  Разом 950,0 190,0  190,0 190,0 190,0 190,0

 

 

 

   Заступник голови ради                                                         М.М.Петрішко

 

                                                                                                                             

 

 

                                                                                                                               Додаток 3

до Програми

 

 

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми

 

Джерела фінансування Обсяг фінансування, всього, тис.грн.

 

 

За роками виконання, тис.грн
2016 2017 2018 2019 2020
Районний бюджет 950,0 190,0 190,0 190,0 190,0 190,0

 

 

 

 

 

 

Заступник голови ради                                                                   М.М.Петрішко

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту