Рішення №56
08.06.2017
Рішення №58
08.06.2017
Показати всі

Рішення №57

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Четверта  сесія  УІІ скликання

(позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

18.02.2016                               м.Перечин                                       №  57

 

Про районну Програму

забезпечення харчуванням

учнів 1-4 класів, які навчаються в

загальноосвітніх навчальних

закладах Перечинського району та

пришкільному інтернаті на 2016 рік   

 

Відповідно до  статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши районну Програму забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району  та пришкільному інтернаті  на 2016 рік, районна рада вирішила:

  1. Затвердити районну Програму забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті на 2016 рік  (далі-Програма), що додається.
  2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) передбачити видатки на виконання  Програми.
  3. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та  постійні  комісії районної ради:  з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.);   з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                      М.І.Ласкін

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

                                                                                           18.02.2016  №  57

 

Програма

забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті на 2016 рік

 

І. Загальні положення

 

Поточна ситуація в Україні зумовлює значне зниження життєвого рівня сімей, наближення деяких з них до групи соціального ризику. 24.12.2015  року Верховна Рада України ухвалила Закон України № 911-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України“. Цей документ містить ряд норм, якими переглядаються й обмежуються ряд соціальних гарантій, а саме органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, і  учнів 1-4 класів із малозабезпечених сімей та пришкількому інтернаті.

У зв’язку з цим виникає необхідність проведення органами місцевого самоврядування моніторингу тенденцій розвитку і, у разі необхідності, вжиття вичерпних заходів щодо зменшення негативного впливу реалізації зазначених ризиків, зокрема повного забезпечення безкоштовним харчуванням за бюджетні кошти всіх учнів 1-4 класів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкількому інтернаті.

Програма забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному  інтернаті на 2016 рік (далі – Програма) – це заходи, що здійснюються на районному рівні з метою соціальної та психологічної підтримки сімей та дітей даної категорії, які в них виховуються.

 

ІІ. Мета та основні завдання Програми

 

Метою  та основним завданням Програми є забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті  на 2016 рік.

IІІ. Основні заходи Програми

№ з/п Заходи Відповідальний виконавець

 

1. Забезпечення харчуванням за бюджетні

кошти учнів 1-4 класів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, навчальні заклади району

ІV. Очікувані результати

Виконання визначених Програмою заходів дозволить забезпечити харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті .

  1. Фінансове забезпечення Програми

Реалізація Програми проводиться шляхом фінансування відповідно до чинного законодавства за рахунок районного бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України. Обсяг фінансування даних заходів протягом дії Програми визначається в процесі формування бюджету на відповідний фінансовий рік і може коригуватись рішенням сесії районної ради, з урахуванням загального обсягу доходів районного бюджету.

 

 

Додаток  1

до Програми

 

 

Паспорт

районної Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті  на 2016 рік

 

  Ініціатор розроблення Програми Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
  Розробник Програми Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
  Відповідальний  виконавець Програми Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, загально-освітні навчальні заклади району.
  Учасники Програми Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, загально-освітні навчальні заклади району
  Термін реалізації Програми 2016 рік
  Перелік  місцевих  бюджетів,  які

беруть участь у виконанні Програми

Бюджет району
  Загальний  обсяг  фінансових

ресурсів,  необхідних  для  реалізації

Програми, усього, у тому числі:

2175120 грн.
  кошти державного бюджету  
  кошти обласного бюджету  
  кошти районного бюджету 2175120 грн.
  кошти бюджету міста  
  кошти не бюджетних джерел  

 

 

 

Додаток  2

до Програми

 

 

Орієнтовна розрахункова потреба в коштах на покриття видатків для реалізації Програми забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті на 2016 рік

 

Категорії дітей (кількість учнів) 2016 рік ВСЬОГО, грн.
Лютий

(21 д/днів)

Березень

(22 д/днів)

Квітень

(21 д/днів)

Травень

(18 д/днів)

Вересень

(21 д/днів)

Жовтень

(16 д/днів)

Листопад

(21 д/днів)

Грудень

(19 д/днів)

Орієнтовна сума видатків, грн..
Учні 1-4 класів (1368) 287280 300960 287280 246240 287280 218880 287280 259920 2175120

 

Загальна потреба в коштах для забезпечення харчуванням учнів 1-4 класів, які навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах Перечинського району та пришкільному інтернаті  на 2016 рік складає 2175120 грн. (орієнтовна сума видатків на одного учня за один дітодень  – 10 грн.)

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту