Рішення №52
08.06.2017
Рішення №54
08.06.2017
Показати всі

Рішення №53

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Третя сесія  УІІ скликання

(позачергова)

РІШЕННЯ

 

13.01.2016                               м.Перечин                                       №  53

 

Про продовження терміну дії

договору оренди комунального

майна

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, на підставі договору оренди №9 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 12 вересня 2011 року, укладеного між Перечинською районною радою та фізичною особою-підприємцем Малош Р.Й., розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Малош Романа Йосиповича від 02 вересня 2015 року про продовження терміну дії договору оренди та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Затвердити висновок про вартість майна – частини приміщення №11 (літ.АА’) загальною площею 12,5 м.кв. першого поверху терапевтичного корпусу Перечинської центральної районної лікарні, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Садова, 59 в сумі 42270,00 гривень (в тому числі ПДВ 7045,00 грн.), визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Продовжити термін дії договору оренди №9 нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 12 вересня 2011 року, укладеного між Перечинською районною радою та фізичною особою-підприємцем Малеш Романом Йосиповичем до 11 серпня 2018 року включно.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди шляхом укладення додаткової угоди з урахуванням прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткової угоди до договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                                       М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту