Рішення №51
08.06.2017
Рішення №53
08.06.2017
Показати всі

Рішення №52

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Третя сесія  УІІ скликання

(позачергова)

РІШЕННЯ

 

13.01.2016                               м.Перечин                                       №  52

 

Про надання дозволу на укладення

договорів оренди приміщення

спортивного залу Перечинської

ЗОШ IIII ступенів

 

Відповідно до статей 43, 60  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши клопотання відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації від 15 грудня 2015 року №01-17/1124 про надання дозволу на укладення у 2016 році договорів оренди приміщення спортивного залу Перечинської ЗОШ I-III ступенів у позаурочний час, з метою створення сприятливих умов для розвитку фізичної культури та спорту, районна рада вирішила:

1.Надати дозвіл відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) на укладення у 2016 році договорів оренди приміщення спортивного залу Перечинської ЗОШ I-III ступенів Закарпатської області загальною площею 480 м.кв., що знаходиться за адресою: м.Перечин, вул.Червоноармійська, 9 у позаурочний час строком на 1 (один) рік.

  1. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) забезпечити укладання договорів оренди відповідно до вимог чинного законодавства та надати копії договорів оренди відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                                 М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту