Рішення №50
08.06.2017
Рішення №52
08.06.2017
Показати всі

Рішення №51

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Третя сесія  УІІ скликання

(позачергова)

РІШЕННЯ

 

13.01.2016                               м.Перечин                                       №  51

 

Про Типову форму контракту

з керівником підприємства,

що є у комунальній власності

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою посилення контролю за ефективним використанням і збереженням майна, що є у спільній комунальній власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Затвердити Типову форму контракту з керівником підприємства, що є у спільній комунальній власності територіальних громад міста, сіл Перечинського району (додається).
  2. Затвердити форму Звіту керівника підприємства про виконання показників ефективності використання комунального майна і прибутку, а також майнового стану підприємства (додається).
  3. Установити, що керівники підприємств, які є у комунальній власності, щокварталу до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом, подають районній раді звіт про виконання показників, передбачених контрактом. Річний звіт про виконання зазначених показників подається до 10 лютого року, що настає за звітним.
  4. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) забезпечити укладення контрактів з керівниками комунальних підприємств з урахуванням прийнятого рішення.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту