Рішення №39
08.06.2017
Рішення №41
08.06.2017
Показати всі

Рішення №40

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Друга сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ

 

24.12.2015                           м.Перечин                                            № 40 

 

Про надання дозволу на списання

майна, що перебуває у спільній

власності територіальних

громад сіл, міста району

             Відповідно до статті 43, частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 327 Цивільного кодексу України, рішення районної ради від 12 грудня 2012 року № 264 «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста району», розглянувши лист відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації від  24.11.2015 року року № 1776/01-7 про надання дозволу на списання майна, враховуючи висновки постійних комісій районної ради, районна рада                                                          вирішила:

 

                                             

  1. Надати дозвіл відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації на списання з балансу майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району згідно з додатком.
    2. Відділу охорони здоров’я Перечинської районної державної адміністрації забезпечити списання майна відповідно до вимог чинного законодавства.
    3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації  Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.); з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

Голова ради                                                                                    М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту