Рішення №38
08.06.2017
Рішення №40
08.06.2017
Показати всі

Рішення №39

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Друга сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

24.12.2015                                м.Перечин                                                   № 39 

 

 

Про передачу в оренду приміщень

головному територіальному управлінню

юстиції у Закарпатській області

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши лист головного територіального управління юстиції у Закарпатській області від 13 листопада 2015 року №01-8/788 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

 

  1. Надати в оренду головному територіальному управлінню юстиції у Закарпатській області приміщення загальною площею 15,1 м.кв., що розташоване на першому поверсі будівлі за адресою м.Перечин, пл.Народна, 16 та позначене в інвентарній справі №900 за №17 (літ.А) для розміщення Перечинського районного управління юстиції строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладання з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення та з урахуванням рішення районної ради від 28.07.2015 року “Про передачу в оренду головному територіальному управлінню юстиції у Закарпатській області” .
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем, зазначеним у пункті 1 даного рішення, договору оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                                   М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту