Рішення №37
08.06.2017
Рішення №39
08.06.2017
Показати всі

Рішення №38

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Друга сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ

 

24.12.2015                               м.Перечин                                            № 38 

 

 

Про звіт виконуючого обов’язки

директора Перечинського комунального

спеціалізованого підприємства-видавництва

“ТУРпрес” Перечинської районної ради про

роботу  за 2014 рік  та 11 місяців 2015 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 100 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання, на виконання рішення районної ради від 21 березня 2013 року № 312 “Про призначення виконуючого обов’язки директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради , відповідно до пункту 6.1 Контракту з виконуючим обов’язки директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради від 22.03.2013 року, заслухавши звіт виконуючого обов’язки директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес”  Перечинської районної ради  Лопушанського А.А. про  роботу  за 2014 рік та 11 місяців 2015 року та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

           1. Звіт виконуючого обов’язки директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради Лопушанського Антона Антоновича  про роботу за 2014 рік та 11 місяців 2015 року взяти до відома (додається).
         2. Роботу виконуючого обов’язки директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради Лопушанського Антона Антоновича за 2014 рік та 11 місяців 2015 року визнати задовільною.
  1. Призначити Лопушанського Антона Антоновича на посаду директора Перечинського комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” Перечинської районної ради з 01.01.2016 року терміном на 2 роки.
  2. Доручити голові районної ради Ласкіну М.І. укласти з Лопушанським Антоном Антоновичем відповідний контракт.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту