Рішення №35
08.06.2017
Рішення №37
08.06.2017
Показати всі

Рішення №36

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Друга сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ

 

24.12.2015                                м.Перечин                                         № 36

 

Про звіт редактора комунального

підприємства «Редакція Перечинської

районної газети «Народне слово»

про роботу за 2014 рік та 11 місяців 2015 року

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 100 Регламенту роботи районної ради УІІ скликання,Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», заслухавши та обговоривши звіт редактора комунального підприємства «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово»  Ковача Ю.В. про роботу за 2014 рік   та 11 місяців 2015 року, на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1. Звіт редактора комунального підприємства «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово» Ковача Юрія Васильовича про роботу за 2014 рік та 11 місяців 2015 року, взяти до відома (додається).
  2. Роботу редактора комунального підприємства «Редакція Перечинської районної газети» «Народне слово» Ковача  Юрія Васильовича за 2014 рік та 11 місяців 2015 року визнати задовільною.
  3. Редактору комунального підприємства «Редакція Перечинської районної газети «Народне слово» Ковачу Юрію Васильовичу:

– поступово розширювати тематику публікацій, акцентуючи увагу на проблемах, наболілих питаннях соціально-економічного розвитку району;

– систематично висвітлювати діяльність  районної та сільських рад. щомісяця  здійснювати випуск тематичної сторінки під рубриками   «Депутат і округ», «Що потрібно  громаді?»;

– для підвищення популярності газети, її читабельності ширше залучати до виступів позаштатних авторів.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                                        М.І. Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту