Рішення № 329
17.10.2017
Рішення № 331
17.10.2017
Показати всі

Рішення № 330

УКРАЇНА

        ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

      ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Вісімнадцята  сесія  УІІ скликання

            РІШЕННЯ

 

10.10.2017                              м.Перечин                                    №     330

 

Про передачу Турє-Полянській                                                                                                                         сільській раді архівних справ                                                                                                                           районного комунального підприємства                                                                                                              Бюро технічної інвентаризації”                                                                                                       Перечинської районної ради

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 04 лютого 2013 року №47-р “Деякі питання належного функціонування системи органів реєстрації речових прав на нерухоме майно”, розглянувши лист  Тур’є-Полянської сільської ради від 14.08.2017 року №236/02-06 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

 

  1. Передати Тур’є-Полянській сільській раді матеріали технічної інвентаризації, архівні справи районного комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Перечинської районної ради на об’єкти нерухомого майна, які розміщені на території Тур’є-Полянської сільської ради.
  2. Передачу архівних справ провести згідно вимог чиннного законодавства.
  3. Тур’є-Полянській сільській раді (Юсиба І.М.) забезпечити збереження переданих матеріалів технічної інвентаризації, архівних справ та створити умови до їх доступу для юридичних та фізичних осіб.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

      Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту