Рішення № 328
17.10.2017
Рішення № 330
17.10.2017
Показати всі

Рішення № 329

  УКРАЇНА

        ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

      ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Вісімнадцята  сесія  УІІ скликання

            РІШЕННЯ

 

10.10.2017                              м.Перечин                                    №     329

 

Про передачу в оперативне управління

комунальному закладу Перечинський

районний Центр первинної медико-санітарної

допомоги ” приміщення

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 137 Господарського кодексу України, розглянувши  лист комунального закладу “Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” від 05 липня 2017 року №46/2017, беручи до уваги лист-погодження Перечинської центральної районної лікарні від 02 серпня 2017 року №270/2017 та на підставі висновку постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування,  бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1. Вилучити з оперативного управління Перечинської центральної районної лікарні приміщення №19 (літ.А’) загальною площею 4,6 м.кв., що знаходиться на третьому поверсі поліклінічного корпусу Перечинської центральної районної лікарні за адресою м.Перечин, вулиця Ужанська, 8 з метою його подальшої передачі в оперативне управління комунальному закладу “Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги”.
  2. Передати в оперативне управління комунальному закладу “Перечинський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” приміщення №19 (літ.А’) загальною площею 4,6 м.кв., що знаходиться на третьому поверсі поліклінічного корпусу Перечинської центральної районної лікарні за адресою м.Перечин, вулиця Ужанська, 8 з метою його використання для потреб центру.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору №10 на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 20.06.2012 року, укладеного між Перечинською районною радою та комунальним закладом «Перечинський районний Центр первинної медико- санітарної допомоги”  та договору №1 передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в оперативне управління від 20.06.2009 року, укладеного між Перечинського районною радою та Перечинською центральною районною лікарнею шляхом укладення додаткових угод з урахуванням прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткових угод  до вище вказаних договорів  на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району.
  5. 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

  Голова  ради                                                                             М.І.Ласкін

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту