Рішення № 318
17.10.2017
Рішення №320
17.10.2017
Показати всі

Рішення №319

  УКРАЇНА

        ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

      ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

        Вісімнадцята  сесія  УІІ скликання

            РІШЕННЯ

 

10.10.2017                    м.Перечин                                    №     319

 

 Про  хід виконання районної  Програми

відпочинку   та   оздоровлення  дітей  на

період до 2017 року (із змінами від 29.10.2013 р.)

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації Цвіка В.І. та начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації   Цапика В.Й. «Про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року», (із змінами від 29.10.2013 р.), затвердженої рішенням районної ради  від 21.03.2013року № 296, районна рада вирішила:

 

  1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Цвіка В.І. та начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Цапика В.Й. «Про хід виконання районної Програми розвитку та оздоровлення дітей на період  до 2017 року», (із змінами від 29.10.2013р.), затвердженої рішенням районної ради  21.03.2013 №296, взяти до відома  (додається).
  2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (Цвік В.І.) вжити заходів щодо збільшення відсотку дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення.
  3. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) і надалі забезпечувати функціонування протягом літнього оздоровчого періоду таборів із денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.
  4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) забезпечити фінансування даної Програми.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.); з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

         Голова  ради                                                                                            М.І.Ласкін

 

Довідка

про хід виконання районної Програми оздоровлення      та відпочинку  дітей на період до 2017 року

 

          Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови обласної державної адміністрації 22.03.2017р №127 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році», з метою повноцінного оздоровлення та  відпочинку дітей влітку 2017 року із 29 травня по 16 червня 2017 року на базі 17 загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів  функціонували табори із денним перебуванням, якими було охоплено 1256  учнів.   Із місцевого бюджету було виділено 490 тисяч гривень. При дворазовому харчуванні вартість дітодня становила 22 гривні.

Для якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей було здійснено підбір кваліфікованих кадрів для роботи в таборах із денним перебуванням (начальників, вихователів).

Взято під особливий контроль організацію оздоровлення та відпочинку у них дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, постраждалих від  аварії на ЧАЕС, малозабезпечених,  із багатодітних сімей, учасників АТО, переселенців.

До планів роботи у таборах із денним перебуванням були включені заходи з еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, художньо-естетичного та фізкультурно-спортивного напрямків, проведення туристичних подорожей (поїздок) по визначних місцях рідного краю.  За спонсорські кошти було організовано екскурсії   по  видатних місцях Закарпаття.

До таборів із денним перебуванням було залучено: 17 дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 36 дітей-інвалідів, 6 дітей, постраждалих від аварії на ЧАЕС, 33 дітей учасників АТО, 5 дітей внутрішньо перемішених осіб переселенців, 118 дітей талановитих та обдарованих, 666 дитина із багатодітних та малозабезпечених сімей, та  інші-375.

З метою пропаганди здорового способу життя, залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом раціонально використовувалась наявна матеріально-технічна база, ігрові та спортивні майданчики.

Кожен день у пришкільних таборах був насичений різноманітними змістовними заходами, а саме: конкурсами, вікторинами, спортивними змаганнями, туристичними походами, екскурсіями у музеї,  поїздками по Закарпаттю. Зміст, форми та методи виховної роботи у таборах із денним перебуванням сприяли розвитку ініціативи та самодіяльності дітей, формували загальнолюдські духовні цінності на основі історико-культурних традицій рідного краю. Цікаво та яскраво  було оформлено інформаційні куточки про щоденну роботу кожного загону.

Працівниками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, керівниками навчальних закладів та начальниками таборів здійснювався щоденний  контроль за дотриманням вимог Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов для охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування, за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил проведення екскурсій, походів, перевезення дітей.

З метою повноцінного оздоровлення дітей пільгових категорій у стаціонарних оздоровчих закладах Перечинською районною радою було виділено  99 тисяч гривень на придбання путівок для дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей, дітей учасників антитерористичної операції на Сході України та дітей внутрішньо переміщених. На ці кошти  придбано 20  путівок у дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Синевирське озеро» с.Синевирська Поляна  Міжгірського району.

За благодійні кошти Баварської общини в особі Іріс Трюбсветтер    оздоровлено у ДОЗ «Барвінок» міста Перечин  40 дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей району.

Протягом літнього періоду, окрім таборів з денним перебуванням в районі працюють  2 стаціонарні табори: ДОЗ»Барвінок», ЛОК »ДБК-3 Полонина».

Санаторне оздоровлення дітей здійснюється на базі двох санаторних закладів «Малятко» та «Човен», в яких оздоровлено 22  дітей району.

За кошти обласного бюджету оздоровлено 21 дитина, а         за кошти державного бюджету 20  дітей.

Відповідно до розпорядження голови  районної державної адміністрації від 03.04.2017р. №102 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році» утворено районний  міжвідомчий  оперативний штаб із координації проведення   оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році. На засіданнях міжвідомчої комісії  розглянуто ряд важливих питань та здійснено 23 виїзди  у табори району.

Станом на 1 серпня  2017 року   в районі оздоровлено 1329 дітей (40%).                                                                                                          Питання оздоровлення дітей району знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.  Хід оздоровчої кампанії висвітлюється на WEB-сайтах райдержадміністрації та управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Начальник управління

соціального захисту населення                                           

райдержадміністрації                                                                 В.Цвік

Comments are closed.

Перейти до вмісту