Рішення №309
05.07.2017
Рішення №311
05.07.2017
Показати всі

Рішення №310

 

 

 

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                              м.Перечин                                       №    310

 

Про районну Програму забезпечення

діяльності Перечинського районного

відділу державної виконавчої служби

Головного територіального управління

юстиції у Закарпатській області на

2017 – 2020 роки

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на предмет забезпечення та дотримання виконання Закону України “Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів”, Закону України “Про виконавче провадження”, з метою забезпечення державними виконавцями належного виконання виконавчих документів виданих за рішенням суду та інших органів (посадових осіб), третейських судів, рішення Європейського суду з прав людини, розглянувши та обговоривши районну Програму забезпечення діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на 2017 – 2020 роки, районна рада вирішила:

 

 1. Затвердити районну  Програму забезпечення діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на 2017 – 2020 роки (додається).
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування даної Програми.
 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію районної радиз питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

В.п.голови ради                                                                     М.М.Петрішко

 

       

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

29.06.2017 № 310

 

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

забезпечення діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на 2017 – 2020 рр.

 

1.Загальні положення

 

            Районна Програма забезпечення діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління

юстиції у Закарпатській області (далі – Районна програма) зроблена на основі Закону України “ Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів ”, Закону України “Про виконавче провадження” з метою забезпечення державними виконавцями, належного виконання виконавчих документів виданих за рішенням суду та інших органів (посадових осіб), третейських судів, рішення Європейського суду з прав людини.

Зростання кримінальної, економічної злочинності та інших порушень Закону призводить звернення людей до судової та виконавчої гілки влади на захист державою своїх прав і свобод гарантованих Конституцією України.

Завданням державної виконавчої служби є своєчасне, повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачене законом, так як примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України. Адже виконавче провадження є як завершальна стадія судового провадження та примусове виконання рішень інших органів (посадових осіб), спрямованих на примусове виконання рішень судів та інших органів.

Усе це вимагає докорінного поліпшення роботи державних виконавців, які своєю діяльністю покликані сприяти зміцненню законності в Україні, своєчасному, повному виконанню виконавчих документів виданих за рішенням суду на користь та захист громадян.

Виходячи з вимог Конституції України та чинного законодавства, випливає, що організація та практичне виконання рішень судів та інших органів є невід’ємною частиною державної правової політики, відповідно державна виконавча служба представляє собою один із проявів практичної реалізації виконавчої влади. Із зростанням ролі державної виконавчої служби в державі мають місце проблемні питання належного функціонування Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

 

 

 1. Мета районної програми

 

Головною метою районної Програми є реалізація положень Конституції України, Закону України “ Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів ”, Закону України “Про виконавче провадження” та чинного законодавства, що має відношення до виконавчої системи, сприяння розвитку органу державної виконавчої служби і створення умов для ефективної діяльності державної виконавчої служби.

 

3.Завдання районної Програми

 

Основними завданнями районної Програми є :

 

 • підвищення авторитету виконавчої гілки влади на основі діяльності органів державної виконавчої служби;
 • належне матеріально – технічного забезпечення органу державної виконавчої служби ;
 • кадрове та інформаційне забезпечення органу державної виконавчої служби.

 

 1. Заходи щодо виконання районної Програми

 

 1. Сприяти впровадженню комп’ютеризації органу державної виконавчої служби, діловодства, здійсненню комп’ютерно – інформаційного та нормативно – правового забезпечення Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

 

 1. Вжити заходів щодо закупівлі канцтоварів та придбання оргтехніки для належної роботи Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, висвітлення роботи діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

 

 1. Фінансове обґрунтування необхідних видатків для

реалізації Програми

 

З метою досягнення належного рівня фінансового і матеріально – технічного забезпечення Програми районної державної адміністрації при розробці проектів районного бюджету на 2017 -2020 роки передбачити у межах можливостей районного бюджету видатки та залучити кошти громадських організацій, спонсорські та благодійні надходження для реалізації заходів районної програми забезпечення Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області у сумі 92000 грн., зокрема:

– 40000 грн. для на придбання   оргтехніки для Перечинського районного відділу державної виконавчої служби  Головного управління юстиції в Закарпатській області;

– 20000 грн., для закупівлі канцтоварів;

–   8000 грн. для заправки картриджів

– 20000 грн. для ремонту оргтехніки;

–   4000 грн. для висвітлення роботи діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до Програми

 

РОЗРАХУНОК

 

Потреби коштів для реалізації заходів, передбачених районною

Програмою забезпечення діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління

юстиції у Закарпатській області на 2017 – 2020 роки

 

 

 

 

(тис.грн.)

 

Заходи Джерело фінансування 2017

рік в

2018

рік в

2019

рік

2020

рік

 

1. Придбання оргтехніки

Районний

бюджет

 

10000

 

10000

 

10000

 

10000

 

2. Придбання канцтоварів

Районний

бюджет

 

5000

 

5000

 

5000

 

5000

 

3.Заправка картриджів

Районний

бюджет

 

2000

 

2000

 

2000

 

2000

 

4.Ремонт оргтехніки

Районний

бюджет

 

5000

 

5000

 

5000

 

5000

 

5.Висвітлення роботи  діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області

 

Районний

бюджет

 

 

1000

 

 

1000

 

 

1000

 

 

1000

 

Всього

 

23000

 

23000

 

23000

 

23000

 

 

Заступник голови районної ради                                               М.М.Петрішко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до Програми

 

 

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 

 1. Назва: Районна Програма забезпечення діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області на 2017 – 2020рр.
 2. Підстава для розроблення: Закону України “ Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів ”, Закону України “Про виконавче провадження” Районний замовник або координатор: Перечинський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального  управління юстиції у Закарпатській області .
 3. Мета: реалізація положень Конституції України, Закону України “ Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів ”, Закону України “Про виконавче провадження” та чинного законодавства, що стосується органу державної виконавчої служби, сприяння розвитку державної виконавчої служби і створення умов для ефективної діяльності Перечинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.
 4. Початок: 2017 рік .
 5. Етапи виконання: в декілька етапів.
 6. Загальні обсяги фінансування: – 92000 грн. з районного бюджету.
 7. Очікувані результати виконання:
 • підвищення авторитету виконавчої гілки влади на основі діяльності органу державної виконавчої служби;
 • належне матеріально – технічне забезпечення відділу ДВС;
 • кадрове та інформаційне забезпечення відділу ДВС.
 1. Контроль за виконанням (орган, уповноважений здійснювати

контроль за виконанням, строки проведення звітності) :

Перечинський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

 

 

 

Заступник голови районної ради                                               М.М.Петрішко

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту