Протокол №17 засідання сесії
05.07.2017
Рішення №306
05.07.2017
Показати всі

Рішення №305

 

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                              м.Перечин                                       №    305

 

 

Про передачу об’єкта спільної

комунальної власності територіальних

громад сіл, міста Перечинського району,

що знаходиться за адресою

с.Туря-Ремета, вул.Центральна, 3

 

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Тур’я-Реметівської сільської ради від 31 травня 2017 року №184 “Про звернення до районної ради про передачу комунального майна районної ради до комунальної власності територіальної громади” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Передати нежитлову будівлю, що знаходиться за адресою с.Тур’я-Ремета, вул.Центральна, 3 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району у комунальну власність територіальної громади села Тур’я-Ремета.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

В.п.голови ради                                                                    М.М.Петрішко

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту