Рішення №303
05.07.2017
Протокол №17 засідання сесії
05.07.2017
Показати всі

Рішення №304

   

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                              м.Перечин                                       №    304

 

 

Про повторний продаж на аукціоні

за методом зниження ціни об’єкта

спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, міста

Перечинського району – будівлі,

що знаходиться за адресою м.Перечин,

вул.Будівельників, 5 А

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 17, 18.1 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, беручи до уваги лист приватного підприємства “Синтез Плюс” від 23 листопада 2016 року №29 щодо відсутності заяв від покупців на участь в аукціоні за методом зниження ціни з продажу нежитлової будівлі, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5 “А”, призначеному на 22 листопада 2016 року та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1. Об’єкт спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – будівля, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5 “А” вважати таким, що не проданий на аукціоні за методом зниження ціни, призначеному на 22 листопада 2016 року в зв’язку з відсутністю заяв від покупців на участь в аукціоні.
  2. Запропонувати об’єкт спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району – нежитлова будівля, що знаходиться за адресою м.Перечин, вул.Будівельників, 5 “А” повторно до продажу на аукціоні за методом зниження ціни з початковою ціною продажу об’єкта – 278473,20 гривень (в тому числі ПДВ 46412,20  грн.).
  3. Встановити, що початкова ціна продажу об’єкта може бути знижена не більше, як на 30% від його початкової вартості.
  4. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) забезпечити проведення необхідних організаційно-правових заходів, пов’язаних з продажем даного об’єкта нерухомості.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

В.п.голови ради                                                                    М.М.Петрішко

 

 

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту