Рішення №302
05.07.2017
Рішення №304
05.07.2017
Показати всі

Рішення №303

  

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                              м.Перечин                                       №    303

 

 

Про внесення змін до рішення районної

ради від 23 березня 2017 року № 273

Про передачу Перечинській міській раді

архівних справ районного комунального

підприємства Бюро технічної інвентаризації

Перечинської районної ради

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з утворенням Перечинської міської об’єднаної територіальної громади, до складу якої увійшли місто Перечин, села Ворочево, Зарічево, Сімер, Сімерки та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Внести зміни до пункту 1 рішення Перечинської районної ради від 23 березня 2017 року № 273 “Про передачу Перечинській міській раді архівних справ районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради”, виклавши його в наступній редакції:

“Передати Перечинській міській раді матеріали технічної інвентаризації, архівні справи районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради на об’єкти нерухомого майна, які розміщені на території міста Перечин та сіл Ворочево, Зарічево, Сімер, Сімерки”.

  1. Передачу архівних справ провести згідно вимог чиннного законодавства.
  2. Перечинській міській раді (Погоріляк І.М.) забезпечити збереження переданих матеріалів технічної інвентаризації, архівних справ та створити умови до їх доступу для юридичних та фізичних осіб.
  3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 23 березня 2017 року №272 “Про передачу Сімерській сільській раді архівних справ районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради”.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

В.п.голови ради                                                                    М.М.Петрішко

 

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту