Рішення №295
05.07.2017
Рішення №297
05.07.2017
Показати всі

Рішення №296

        

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                              м.Перечин                                       №    296

 

 

Про районну Программу покращення рівня

обслуговування платників податків

Перечинського відділення Ужгородської

обєднаної державної  податкової інспекції

Головного управління Державної фіскальної

служби у Закарпатській області  на 2017-2018 роки

 

 

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  з метою забезпечення  виконання вимог Податкового кодексу України, розглянувши та обговоривши районну Программу покращення рівня обслуговування платників податків Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області  на 2017-2018 роки,   района рада вирішила :

 

 1.    Затвердити Програму  покращення рівня обслуговування платників податків Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області  на 2017-2018 роки  (далі Програма),  що додається.

 

 1.  Фінансовому управлінню районної державної адміністрації ( Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування даної Програми.

 

 1.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю. ).

 

 

 

В.п.голови ради                                                               М.М.Петрішко  

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

                                                                                           29.06.2017 № 296

 

Програма

покращення рівня обслуговування платників  податків

Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби

 у Закарпатській області на 2017-2018 роки 

 

Одним із завдань органів Державної фіскальної служби України є роз’яснення  податкового законодавства серед платників податків. Підвищення рівня знань платників податків сприяє забезпеченню добровільної i своєчасної сплати податків.

 1. Перечинське відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області постійно проводить різноманітні заходи, спрямовані  на  підвищення рівня податкової  культури населення,  рівня обізнаності  у податковому законодавстві платників податків. Такі заходи,  безсумнівно, є корисними і сприяють  добровільному виконанню платниками  податків  своїх  податкових  зобов’язань. Разом з тим, постійне спілкування з платниками податків, в т.ч. пересічними громадянами,  засвідчує,  що  рівень податкових знань саме простих громадян є невисоким і відповідно недостатнім для своєчасного виконання ними свого конституційного обов’язку щодо сплати податків. Багатьом  громадянам  бракує  знань  податкового законодавства для початку власного  бізнесу.

В умовах постійного зростання кількості платників і складного податкового законодавства  зростає  потреба  у  проведенні  більшої кількості роз’яснювальних  заходів.

 1. Також після прийняття змін до Податкового кодексу України, в частині сплати фізичними особами податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки, а також земельного податку, виникла потреба у формуванні та друці великої кількості податкових повідомлень – рішень та квитанцій про сплату вказаних податків, а це у свою чергу потребує належного матеріально – технічного забезпечення Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області.

У зв’язку з наведеним, з  метою  створення  сприятливих  умов   для  підвищення  рівня знань  у сфері податкового законодавства та належного наповнення зведеного бюджету пропонується дана регіональна програма.

 

 1. Мета Програми

 

Метою  програми  є  покращення рівня обслуговування платників податків для забезпечення  повного  і своєчасного надходження до місцевих бюджетів земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки.

 1. Завдання Програми

 

Забезпечення  умов для підвищення  рівня  добровільного  виконання  вимог  податкового законодавства  фізичними особами – платниками  земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки  в частині своєчасної сплати та належне матеріально – технічне забезпечення органу ДФС.

 1. Основні заходи

 

3.1. Покращення матеріально – технічного забезпечення Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області, зокрема комп’ютерною технікою, що відповідає сучасним вимогам, інформаційними стендами тощо.

 

Протягом  2017 – 2018  років

 

3.2. Випуск друкованої продукції з актуальних питань застосування податкового законодавства (брошур, буклетів,  пам’яток, листівок тощо).

 

Протягом  2017 – 2018  років

 

3.3. Організація роз’яснювальної роботи щодо порядку декларування доходів громадянами  та  державними службовцями.

 

Протягом  2017 – 2018  років

 

3.4. Проведення широкого опитування  платників  податків  щодо  оцінки  податкової системи та Державної фіскальної служби України.

 

Протягом  2017 – 2018  років

 

3.5. Забезпечення платників податків та громадян безкоштовними бланками декларацій про майновий стан і доходи та додатками до декларації.

       

Протягом  2017 – 2018  років

 

3.6. Формування та надсилання фізичним особам – платникам земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки та транспортного податку податкових повідомлень – рішень.

 

Протягом  2017 – 2018  років

 

 

 1. Фінансове забезпечення виконання заходів Програми

 

Джерелом фінансування Програми є районний бюджет.

 

 1. Очікувані результати виконання Програми

 

5.1. Підвищення  рівня  знань податкового законодавства у платників податків.

 

5.2. Своєчасне  і повне  виконання   платниками податків своїх податкових зобов’язань.

 

5.3. Зростання  рівня  добровільного  виконання  платниками  податків  вимог  податкового  законодавства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАСПОРТ  ПРОГРАМИ

 

1.Назва: Програма покращення рівня обслуговування платників податків Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області на 2017-2018 роки.

 1. Підстава для розроблення: Бюджетний кодекс України від 8 липня 2010 року № 2456-VI, із змінами і доповненнями, Податковий кодекс України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами і доповненнями.
 2. Районний замовник або координатор: Перечинське відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області.
 3. Мета: реалізація положень Податкового кодексу України в частині підвищення рівня знань податкового законодавства для забезпечення повного і своєчасного надходження до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів законодавчо встановлених в Україні податків і зборів (обов’язкових платежів), а також неподаткових доходів та покращення рівня обслуговування  платників.
 4. Початок: 2017 рік.
 5. Етапи виконання: в декілька етапів.
 6. Загальні обсяги фінансування: 80000 грн. з районного бюджету на 2017-2018 роки.
 7. Очікувані результати виконання:
  • покращення рівня знань податкового законодавства у платників податків;
  • своєчасне і повне виконання платниками податків своїх податкових обов’язків;
  • зростання рівня добровільного виконання платниками податків вимог податкового законодавства;
  • активізація діяльності суб’єктів господарювання.
 8. Контроль за    виконанням   (орган, уповноважений  здійснювати  контроль  за  виконанням, строки проведення звітності): Перечинське відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток до Програми

 

Фінансове забезпечення

для  реалізації  Програми  покращення рівня обслуговування  платників податків Перечинського відділення Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Закарпатській області на  2017-2018 роки

 

з/п

Зміст заходів 2017

рік

(тис.грн)

2018

рік

(тис.грн)

 

1

Виготовлення друкованої  продукції (брошур, пам’яток) для  платників податків з актуальних питань застосування  податкового законодавства  

0,5

 

0,5

 

 

2

Покращення забезпечення сучасною комп’ютерною технікою працівників  інспекції (в т.ч. обладнанням робочих місць моніторами, системними блоками, запасними частинами, принтерами, витратними матеріалами тощо)  

 

20,0

 

 

25,0

 

3

Формування  та надсилання (забезпечення конвертами та марками) фізичним особам – платникам земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки та транспортного податку податкових повідомлень – рішень.  

 

7,0

 

 

7,0

 

4

Забезпечення платників податків та громадян безкоштовними бланками декларацій про майновий стан і доходи та додатками до декларації  

2,0

 

2,0

 

5

Витрати на проведення  семінарів та практикумів для різних категорій платників податків, в т.ч.  за місцем проживання громадян (тиражування друкованої продукції, опитування тощо)  

0,5

 

0,5

6. Виготовлення та оновлення  інформаційних стендів для  платників податків з актуальних питань застосування  податкового законодавства, елементів навігації показчиків у відповідності до фірмового стилю ДФС України  

 

10,0

 

 

5,0

ВСЬОГО 40,0 40,0

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту