Рішення №286
05.07.2017
Рішення №288
05.07.2017
Показати всі

Рішення №287

        

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                               м.Перечин                                       №    287

 

 

 

Про роботу відділу освіти, молоді та спорту

Перечинської районної державної

адміністрації щодо забезпечення якісної

дошкільної, загальної середньої та

позашкільної освіти в районі

та перспективи розвитку

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши і обговоривши інформацію виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Додчука В.В. про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку, районна рада вирішила:

 

1.Інформацію виконуючого обов’язки начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Додчука  В.В. про роботу відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації щодо забезпечення якісної дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в районі та перспективи розвитку, прийняти до уваги  (додається).

2.Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) продовжити роботу щодо забезпечення якісної освіти відповідно до вимог суспільства, запитів особистості, потреб району.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони  здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.) ;  з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

В.полови ради                                                                                       М.М.Петрішко

Comments are closed.

Перейти до вмісту