Рішення №285
05.07.2017
Рішення №287
05.07.2017
Показати всі

Рішення №286

   

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                              м.Перечин                                       №    286

 

 

Про роботу  Перечинського

районного територіального центру

соціального обслуговування (надання

соціальних послуг) за 2016 рік

 

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши інформацію директора Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)   Янцо І.Т про роботу  Перечинського  районного територіального центру соціального   обслуговування (надання соціальних послуг) за 2016 рік,  районна рада вирішила:
         1. Інформацію директора Перечинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Янцо І.Т про роботу  Перечинського  районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за 2016 рік, взяти до відома (додається).
         2. Перечинському районному територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  (Янцо І.Т.)  і  надалі забезпечувати виявлення громадян, які потребують сторонньої допомоги, визначення їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні та якісне надання соціальних послуг громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги у відповідності до критеріїв діяльності суб’єктів, що надають соціальні послуги та обсягах, визначених державними стандартами.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти  на заступника    голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І.  та постійну комісію районної ради з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.).

 

 В.п.голови ради                                                                      М.М.Петрішко

Comments are closed.

Перейти до вмісту