Рішення №283
05.07.2017
Рішення №285
05.07.2017
Показати всі

Рішення №284

       

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Шістнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

29.06.2017                              м.Перечин                                       №    284

 

Про стан ведення лісового господарства

у лісах постійних користувачів,

використання лісових  ресурсів   та

перспектива розвитку лісового

господарства в районі

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши інформацію   директора державного підприємства «Перечинський лісгосп»  Кополовець Я.М. та начальника Ужгородського військового лісництва   Урбана Ю.Ю. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів, використання лісових  ресурсів   та перспектива розвитку лісового господарства в районі»,  районна рада вирішила:

1.Інформації директора державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  Кополовець Я.М. та начальника Ужгородського військового лісництва Урбана Ю.Ю. «Про стан ведення лісового господарства у лісах постійних користувачів, використання лісових  ресурсів   та перспектива розвитку лісового господарства в районі», взяти до відома  (додається).

  1. Рекомендувати сільським та Перечинській міській радам розглянути на сесіях сільських та міської рад питання «Про стан ведення лісового господарства  та перспектива розвитку на підвідомчій території».
  2. Рекомендувати керівникам державного підприємства «Перечинське лісове господарство»  (Кополовець Я.М.), Ужгородського військового лісництва (Урбан Ю.Ю.):

3.1. Вчасно інформувати місцеві ради про заплановані площі рубок лісу та забезпечити  виконання рішення районної ради від 28.09.2006 року № 44 .

3.2. Погоджувати попередньо з органами місцевого самоврядування площі для рубок, що надаються на погодження Державному агентству лісових ресурсів.

 

3.3 Активізувати роботу щодо вчасного проведення  капітальних ремонтів під’їздних та лісовозних доріг на території району, облаштування місць відпочинку та куріння в лісових масивах, охорони і захисту фауни та флори.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ладомиряк М.П. та постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, агропромислового комплексу, земельних і лісових ресурсів, екології, промисловості, будівництва, архітектури, паливно-енергетичного комплексу, соціальної інфраструктури.

 

 

 

В.п.голови ради                                                                            М.М.Петрішко

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту