Рішення №279
11.06.2017
Рішення №281
11.06.2017
Показати всі

Рішення №280

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

        Пятнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

20.04.2017                              м.Перечин                                       №    280

 

Про  внесення змін  до Програми

підтримки і розвитку місцевого

самоврядування на 2017 рік

 

Відповідно до   статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши зміни до Програми підтримки і розвитку місцевого самоврядування на 2017 рік, затвердженої рішенням  районної ради  22.12.2016 року  №236  районна рада вирішила:

 

  1. Внести зміни до Програми підтримки і розвитку місцевого самоврядування на 2017 рік затвердженої рішенням районної ради  22.12.2016 року №236, а саме  розділ   «Основні заходи Програми», доповнити  пунктом  14 – «Висвітлення в  засобах масової  інформації діяльності  районної  ради».
  2. Додаток 2 до Програми підтримки і розвитку місцевого самоврядування на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради  22.12.2016 року №236, викласти в новій редакції ( додається).

3.Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) передбачити кошти на фінансування внесених змін до Програми.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                              М.І.Ласкін

 

                                                                                                                 

 Додаток 2

до Програми

ПЕРЕЛІК

заходів і завдань Програми

                                                                                                          (тис.грн.)

Найменування заходу Відповідальні  за виконання Строки виконання Орієнтовні обсяги

фінансування

Всього
Загальний обсяг 2017р.
Надання науково-методичної допомоги органам місцевого самоврядування, підвищення професійного рівня посадових осіб органів місцевого самоврядування, забезпечення підготовки кадрів для цих органів, проведення просвітницької діяльності з питань розвитку місцевого самоврядування та розв’язання проблем у цій сфері, поліпшення взаємодії асоціацій та інших об’єднань органів місцевого самоврядування з органами влади, співробітництво органів місцевого самоврядування району з органами місцевого самоврядування та місцевої влади України та сусідніх країн, залучення громадських організацій, жителів населених пунктів району до процесів розвитку місцевого самоврядування,забезпечення депутатів, посадових осіб місцевих рад інформаційно-довідковими матеріалами, забезпечення підготовки і відзначення в районі та територіальних громадах Дня місцевого самоврядування, Дня Конституції України, Дня незалежності України та  інших визначних свят з нагородженням грамотами, квітами та цінними подарунками кращих активістів і ветеранів органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб, висвітлення в  засобах масової  інформації діяльності  районної  ради Перечинська районна рада Протягом 2017 року Кошти районного бюджету 100,0 100,0
Разом       100,0 100,0

 

Comments are closed.

Перейти до вмісту