Рішення №274
11.06.2017
Рішення №276
11.06.2017
Показати всі

Рішення №275

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

       Чотирнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

23.03.2017                              м.Перечин                                       №   275

 

 

 

Про   підтримку ініціатив Президента

України, прийнятих рішенням РНБО

та осудження політичного

піару з даної проблематики та звернення

Закарпатської обласної ради

 

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реагування на існуючі загрози національній безпеці, а також недопущення зростання соціальної напруги в державі та краї, районна рада  в и р і ш и л а:

 

  1.  Підтримати ініціативи Президента України, прийняті рішенням РНБО та осудження політичного піару з даної проблематики та звернення Закарпатської обласної ради  .

2.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

 

 

 

 

 

 

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

 

 

 

 

 

 

 

Президенту України

Порошенку П.О.

Голові Верховної Ради України

Парубію А. В.

Прем’єр-міністру України

Гройсману В. Б.

ЗВЕРНЕННЯ

У стані наростаючого конфлікту на Сході нашої держави, нововиявленим деструктивним чинником для роз’єднання українського народу та джерелом внутрішнього конфлікту в середині країни стає питання «за» або «проти» торгівельних відносин з суб’єктами господарювання Російської Федерації та підприємствами на окупованій території Донецької та Луганської областей.

З метою попередження назріваючого конфлікту в українському суспільстві, недопущення політичних спекуляцій та усунення причин протистояння між учасниками «торгівельної блокади» та владою, звертаємось   Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо підтримки ініціатив Президента України , прийнятих рішенням РНБО та осудження політичного піару з даної проблематики та звернення Закарпатської обласної ради. Пропонуємо  організувати відкритий діалог із вироблення шляхів подолання ситуації, що склалась. При цьому, в основу такого діалогу повинні бути поставлені національні інтереси України, а до вироблення спільних кроків розв’язання кризової ситуації повинні бути залучені народні депутати та урядовці, незалежні експерти, представники учасників блокади.

Закликаємо провести незалежний економічний аудит з метою прийняття рішення щодо доцільності подальшої діяльності на території України підприємств і установ, зокрема банківських, з російським капіталом, а також припинення торгівельно-економічних відносин з Російською Федерацією.

Виступаємо також за мирне та цивілізоване врегулювання суспільно-політичної ситуації в Україні та неприпустимість застосування фізичної сили щодо учасників мирних акцій, в тому числі пов’язаних з торгівельною блокадою, у зв’язку з чим пропонуємо утворити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України для розслідування конфлікту та надання правової оцінки силовому розгону блокувальників.

Підтримуючи рішення, ухвалені 15 березня цього року Радою національної безпеки і оборони України щодо протидії гібридним загрозам національній безпеці України, вимагаємо від усіх органів влади, політичних сил забезпечити виконання рішень РНБО, зокрема, припинити переміщення товарів, крім гуманітарних, через лінію розмежування та невідкладно розробити комплекс заходів для надійного функціонування паливно-енергетичного і металургійного комплексу України.

 

Звернення прийнято на позачерговому пленарному

засіданні шостої сесії обласної ради VII скликання

 

Депутати Закарпатської обласної ради VII скликання

Comments are closed.

Перейти до вмісту