Рішення №267
11.06.2017
Рішення №269
11.06.2017
Показати всі

Рішення №268

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

       Чотирнадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

23.03.2017                              м.Перечин                                       №    268

 

 

Про затвердження висновку

про вартість майна, яке передається

в оренду Перечинському районному

товариству інвалідів

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звіт про оцінку частини вбудованого приміщення загальною площею 14,8 м.кв., що знаходиться в будівлі за адресою м.Перечин,  провулок Ужанський, 5 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Затвердити висновок про вартість майна – частини вбудованого приміщення №16 (літ.Д) загальною площею 14,8 м.кв., що знаходиться в будівлі за адресою м.Перечин, провул.Ужанський, 5 в сумі  52658,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) провести розрахунок розміру орендної плати для укладення з Перечинським районним товариством інвалідів договору оренди, виходячи із затвердженої вартості майна.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                         М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту