Рішення №237
11.06.2017
Рішення №239
11.06.2017
Показати всі

Рішення №238

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

     Тринадцята  сесія  УІІ скликання

 

 

РІШЕННЯ

 

22.12.2016                                м.Перечин                                       №   238

 

 

Про     структуру і  чисельність

виконавчого апарату районної

ради, кошторис видатків

виконавчого аппарату на 2017 рік

 

Відповідно до статей 43, 58  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого  місцевого самоврядування”, Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури,судів та інших органів”, районна рада вирішила:

 

  1. Затвердити структуру і     чисельність       виконавчого     апарату районної ради згідно з додатком 1.
  2. Затвердити кошторис видатків   на   утримання    районної  ради та  її виконавчого апарату на 2017 рік згідно з додатком  2.
  3. Встановити голові     районної      ради   щомісячну                      надбавку  за    високі  досягнення  у  праці   або за виконання  особливо важливої роботи  у   розмірі     50  відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування  та надбавки за   вислугу   років,  премію  відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи у розмірі  70 відсотків посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років  та надбавки за високі досягнення у праці за фактично відпрацьований час, премію до державних і професійних свят та ювілейних дат за рахунок економії фонду оплати праці, допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати,матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду оплати праці.
  4. Встановити заступнику  голові     районної      ради   щомісячну                      надбавку  за    високі  досягнення  у  праці   або за виконання  особливо важливої роботи  у   розмірі     50  відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування  та надбавки за   вислугу   років,  премію  відповідно до особистого вкладу в загальні результати роботи у розмірі  70 відсотків посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та надбавки за вислугу років  та надбавки за високі досягнення у праці за фактично відпрацьований час, премію до державних і професійних свят та ювілейних дат за рахунок економії фонду оплати праці, допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати,матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду оплати праці.
  5. Надати право голові районної ради у межах затвердженого фонду оплати праці встановлювати працівникам виконавчого апарату районної ради надбавки, премії, премію до державних і професійних свят  та ювілейних дат, матеріальні допомоги для оздоровлення та матеріальні допомоги для вирішення соціально-побутових питань  у розмірі середньомісячної заробітної плати у межах фонду оплати праці.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування,бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.)

 

 

 

                                                                           

    Голова ради                                                                  М.І.Ласкін                                                                      

Comments are closed.

Перейти до вмісту