Рішення №218
11.06.2017
Рішення №220
11.06.2017
Показати всі

Рішення №219

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

08.12.2016                               м.Перечин                                       №   219

 

 

Про передачу в оперативне управління

відділу освіти, молоді та спорту

Перечинської районної державної

адміністрації приміщення

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 135, 137 Господарського кодексу України, розглянувши лист відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації від 08.09.2016 року №01-17/799 та на підставі  висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики, районна рада вирішила:

  1. Вилучити з оперативного управління відділу культури Перечинської районної державної адміністрації частину приміщення №35 (літ.АА’А”) загальною площею 31,5 м.кв., що знаходяться на першому поверсі будівлі районного будинку культури та дозвілля за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 20  з метою його подальшої передачі в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту  Перечинської районної державної адміністрації для облаштування навчального класу.
  2. Передати в оперативне управління відділу освіти, молоді та спорту Перечинської районної державної адміністрації частину приміщення №35  (літ.АА’А”) загальною площею 31,5 м.кв., що знаходяться на першому поверсі будівлі районного будинку культури та дозвілля за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 20 для облаштування навчального класу Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного розвитку.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) внести відповідні зміни до договору №5 на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 07.06.2012 року, укладеного між Перечинською районною радою та відділом культури Перечинської районної державної адміністрації та договору №6 на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 07.06.2012 року, укладеного між Перечинського районною радою та відділом освіти Перечинської районної державної адміністрації шляхом укладення додаткових угод з урахуванням прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання додаткових угод до договорів  на закріплення майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району від 07.06.2012 року.
  5. 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та на постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова  ради                                                                                  М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту