Рішення №216
11.06.2017
Рішення №218
11.06.2017
Показати всі

Рішення №217

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

      Одинадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

08.12.2016                               м.Перечин                                       №   217

 

 

 

Про надання в оренду комунального

майна фізичній особі-підприємцю

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Лопушанської-Гондорчин Мар’яни Антонівни від 07 листопада 2016 року про надання в оренду складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 87,6 м.кв., на виконання розпорядження голови районної ради від 23 листопада 2016 року №47/01-05 “Про питання оренди складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Затвердити висновок про вартість майна – складських приміщень комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 87,6 м.кв., а саме: склади поз.№6, 7, 8, 9 (літ.В), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 в сумі 53786.00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Лопушанській-Гондорчин Мар’яні Антонівні, місце проживання (податкова адреса): м.Перечин, вул.Ломоносова, 14/1 складські приміщення комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” загальною площею 87,6 м.кв., а саме: склади поз.№6, 7, 8, 9 (літ.В), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 93 для розміщення складів строком на 2 роки 11 місяців.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним у пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту