Рішення №215
11.06.2017
Рішення №217
11.06.2017
Показати всі

Рішення №216

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

08.12.2016                               м.Перечин                                       №   216

 

 

 

Про надання в оренду комунального

майна Перечинському районному

товариству інвалідів

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист Перечинського районного товариства інвалідів від 18 листопада 2016 року та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Надати в оренду Перечинському районному товариству інвалідів частину вбудованого приміщення загальною площею 14,8 м.кв., що знаходиться в будівлі за адресою м.Перечин, провул.Ужанський, 5 й позначене в інвентарній справі за №16 (літ.Д) для забезпечення статутної діяльності товариства строком на 2 роки 11 місяців.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним в пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                            М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту