Рішення №214
11.06.2017
Рішення №216
11.06.2017
Показати всі

Рішення №215

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

08.12.2016                               м.Перечин                                       №   215

 

 

Про надання в оренду комунального

майна управлінню соціального

захисту населення Перечинської

районної державної адміністрації

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши лист управління соціального захисту населення Перечинської районної держаної адміністрації від 11 листопада 2016 року №1638/02-08 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Надати в оренду управлінню соціального захисту населення Перечинської районної держаної адміністрації приміщення 13 (літ.А) загальною площею  19.6 м.кв., що знаходиться на другому поверсі виробничого корпусу комунального спеціалізованого підприємства-видавництва “ТУРпрес” за адресою м.Перечин,  вул.Ужгородська, 93 для службового використання, строком на 2 роки 1 місяців.
  2. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  3. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним в пункті 1 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

Голова ради                                                                            М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту