Рішення №213
11.06.2017
Рішення №215
11.06.2017
Показати всі

Рішення №214

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

08.12.2016                               м.Перечин                                       №   214

 

Про внесення змін до рішення районної

ради від 24 грудня 2015 року № 32 

«Про затвердження Регламенту роботи

районної ради УІІ скликання »

(із змінами від 31.03.2016 року)

 

Відповідно до статей  43, 59-1  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з дотриманням вимог антикорупційного законодавства,  враховуючи лист Ужгородської місцевої прокуратури від 16.11.2016 року № 01-112/11410 № 16, розглянувши та обговоривши зміни до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 32 «Про затвердження Регламенту роботи районної ради УІІ скликання» (із змінами від 31.03.2016 року), районна рада вирішила:

 

1.Внести зміни до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року № 32 «Про затвердження Регламенту роботи районної ради УІІ скликання» (із змінами від 31.03.2016 року):

1.1. пункт  12.8  статті 12 Регламенту роботи районної ради VІI скликання   викласти   в наступній редакції:  Після оголошення головуючим початку голосування ніхто не може його переривати. З початку голосування і до оголошення його результатів слово нікому не надається.

У разі порушення процедури голосування негайно проводиться повторне голосування без дебатів.

У разі, коли щодо проекту рішення або щодо питання, яке вноситься на розгляд ради, проводилася експертиза, громадські слухання, консультації тощо після проголошення змісту питання, головуючий оголошує текст висновку експертизи, слухань, обговорень тощо, і тільки потім проголошує проект рішення та ставить питання на голосування.

При голосуванні щодо прийняття, внесення змін та/або скасування актів нормативного характеру депутати ради не зобов’язані утримуватись від голосування навіть за умови наявності потенційного конфлікту інтересів з питань, які може спричинити у майбутньому нормативно-правовий акт, що вноситься на голосування.

Голова ради, заступник голови ради, депутат районної ради бере участь у розгляді, підготовці та прийнятті рішень відповідною радою за умови самостійного публічного оголошення про це під час засідання ради, на якому розглядається відповідне питання.

Порядок здійснення контролю за дотриманням вимог щодо врегулювання депутатами ради конфлікту інтересів, надання зазначеним цим особам консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками, покладається на постійну комісію, визначену відповідною радою, а саме: постійну комісію з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Ласкіна М.І. та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

 

 

 

 Голова ради                                                                             М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту