Рішення №212
11.06.2017
Рішення №214
11.06.2017
Показати всі

Рішення №213

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Одинадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

08.12.2016                               м.Перечин                                       №   213

 

Про внесення змін та доповнень

до Положення про постійні комісії

районної ради VIІ скликання

 

Відповідно до статей 43, 59-1  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи районної ради УІІ скликання, розглянувши та обговоривши зміни та доповнення до Положення про постійні комісії районної ради VIІ скликання, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2015 року № 9 : районна рада вирішила:

  1. Внести зміни та доповнення до Положення про постійні комісії районної ради VIІ скликання, затвердженого рішенням районної ради від 26.11.2015 року № 9 :

1.1. У пункті  4 «Функціональна спрямованість постійних комісій» підпункт 4.2. «Постійна комісія з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків» доповнити наступним текстом: здійснює контроль за дотриманням вимог частини першої  статті 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надає зазначеним у ній особам консультацій та роз’яснень щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову районної ради Ласкіна М.І. та постійну комісію районної ради з питань дотримання регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів, законності, правопорядку та транскордонних зв’язків (Томаш В.М.).

 

Голова ради                                                                                  М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту