Рішення №203
11.06.2017
Рішення №205
11.06.2017
Показати всі

Рішення №204

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

       Одинадцята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

08.12.2016                               м.Перечин                                    №   204

 

 

 

Про звіт  директора Перечинського

комунального спеціалізованого

підприємства-видавництво «ТУРпрес»

про фінансово-господарську діяльність

підприємства за 2016 рік

 

         Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звіт директора Перечинського  комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. про фінансово-господарську діяльність  підприємства за 2016 рік, районна рада вирішила:
         1. Звіт директора Перечинського  комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. про фінансово-господарську діяльність  підприємства за 2016 рік, взяти до відома (додається).
         2. Роботу директора Перечинського комунального  спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанського А.А. за 2016 рік  визнати  задовільною.
  1. Рекомендувати директору Перечинського комунального спеціалізованого підприємства- видавництво «ТУРпрес» Лопушанському А.А. розробити конкретні заходи щодо  покращення фінансового та матеріального стану  підприємства та спрямувати  зусилля  на їх виконання.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника    голови районної ради Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної  реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 Голова ради                                                                           М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту