Рішення №200
11.06.2017
Рішення №202
11.06.2017
Показати всі

Рішення №201

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Десята  сесія  УІІ скликання

    (позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

17.11.2016                               м.Перечин                                       №  201

 

 

 

Про надання в оренду

комунального майна

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 9 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Попадинець Оксани Нігматівни від 22 вересня 2016 року та розпорядження голови районної ради від 27 вересня 2016 року №31/01-05 “Про питання оренди приміщень їдальні Перечинської гімназії” та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

  1. Затвердити висновок про вартість майна – вбудованих приміщень загальною площею 38,16 м.кв. (літ.АА’А’’), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 20  в сумі 136460,00 гривень, визначену за результатами проведеної незалежної оцінки (висновок про вартість майна додається).
  2. Надати в оренду фізичній особі-підприємцю Попадинець Оксані Нігматівні, місце проживання: с.Порошково, вул.Борканюка, 27 вбудовані приміщення загальною площею 38,16 м.кв. (літ.АА’А’’), що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська, 20 й позначені в інвентарній справі за №№49, 50, 51 та частина приміщення 52 для організації гарячого харчування учнів Перечинської гімназії та розміщення шкільного буфету без проведення конкурсу, як єдиному заявнику, який у визначений термін подав заяву про оренду даного об’єкта на термін по 31 травня 2017 року включно.
  3. Відділу комунального майна та зв’язків з громадськістю районної ради (Луцяк В.І.) підготувати до укладення з орендарем договір оренди майна комунальної власності згідно прийнятого рішення.
  4. Уповноважити голову районної ради Ласкіна М.І. на підписання з орендарем зазначеним в пункті 2 даного рішення договору оренди майна комунальної власності.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

 

Голова ради                                                                      М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту