Рішення №199
11.06.2017
Рішення №201
11.06.2017
Показати всі

Рішення №200

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Десята  сесія  УІІ скликання

    (позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

17.11.2016                               м.Перечин                                       №  200

 

 

Про безоплатне користування

автомобілем

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із технічною несправністю службового автомобіля, з метою забезпечення умов для належного виконання головою районної ради та виконавчим апаратом районної ради своїх функціональних обов’язків, районна рада вирішила:

 

1.Голові Перечинської районної ради укласти договір про безоплатне користування автомобілем для використання в службових цілях головою районної ради та виконавчим апаратом Перечинської районної ради.

2.Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення районної ради  Гренцер Л.В. забезпечити, у відповідності до норм чинного законодавства, видатки на утримання легкового автомобіля згідно укладеного договору.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію  районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

 

Голова ради                                                                                      М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту