Рішення №197
11.06.2017
Рішення №199
11.06.2017
Показати всі

Рішення №198

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Десята  сесія  УІІ скликання

    (позачергова)

 

РІШЕННЯ

 

17.11.2016                               м.Перечин                                       №  198

 

 

Про внесення змін до Програми надання

депутатами районної ради матеріальної

допомоги малозабезпеченим верствам

населення Перечинського району в 2016 році

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши та обговоривши зміни до Програми надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2016 році, затвердженої рішенням районної ради від  24.12.2015 року № 19,  районна рада вирішила:

  1. Внести зміни до Програми надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2016 році, затвердженої рішенням районної ради від 24.12.2015 року №19:

1.1 Розділ Програми – «Шляхи реалізації програми» викласти в новій редакції (додається).

1.2. Розділ Програми – «Фінансове забезпечення»  викласти в новій редакції (додається).

1.3. Додаток 1 до Програми  «Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми » та додаток 2 до Програми «Перелік заходів і завдань Програми»

викласти в новій редакції (додаються).

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) вишукати можливість щодо фінансування внесених змін до Програми.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М. М. та  постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики  (Крупчинський  Б.Ю. ).

 

Голова ради                                                                            М.І.Ласкін

 

Зміни до Програми надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району

 

Розділ Програми – «Шляхи реалізації програми» викласти в наступній редакції:

Матеріальна допомога надається на підставі поданих заяв громадян на ім’я голови Перечинської районної ради та згоди депутата районної ради.

Для надання матеріальної допомоги, заявник надає наступні документи: заява на ім’я голови Перечинської районної ради, погоджена депутатом районної ради про виділений розмір суми допомоги, ксерокопія документу, що посвідчує особу заявника, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові та адреса місця реєстрації, копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків, акт обстеження матеріально-побутових умов заявника.

При необхідності заявник надає додаткові документи: довідка про стан здоров’я та необхідність лікування громадянина, документ, що підтверджує надзвичайні обставини, які призведи до скрутного становища, інші документи, що можуть підтвердити необхідність надання одноразової грошової допомоги.

Кошти, які станом на 15 грудня поточного року не погоджені депутатами районної ради та, відповідно, не використані на надання  матеріальної допомоги, розподіляються за спільним розпорядженням голови районної ради та голови районної державної адміністрації за погодженням постійної комісії з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики. Розподіл здійснюється на підставі поданих заявником документів.

 

 

Розділ Програми – «Фінансове забезпечення»  

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів районного бюджету.

Для реалізації цієї Програми пропонується надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують підтримки на загальну суму 100 тисяч гривень. Орієнтовні обсяги та джерела фінансування програми наведено у додатку 1 до Програми.

Резервний фонд у розмірі 10 тисяч гривень розподіляється у випадках необхідності та виникнення у громадян надзвичайних ситуацій, важких хвороб, відповідно за спільним розпорядженням голови районної ради та голови районної державної адміністрації.

 

 

 

 Додаток 1

 

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми

                                      

  Обсяг фінансування, всього

(тис. грн.)

За роками виконання:
2016 рік
Районний бюджет 100,0 100,0
ВСЬОГО: 100,0 100,0

 

 

 

Заступник голови ради                                                       М.М.Петрішко

  

Додаток 2

 

Перелік заходів і завдань Програми

Найменування заходу Відповідальні за виконання Строки виконання Орієнтовні обсяги фінансування Всього:
Загальний обсяг 2016 рік
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують підтримки Перечинська районна рада, Перечинська районна державна адміністрація Протягом 2016

року

Кошти районного бюджету 98 98
Поштові витрати Районна державна адміністрація Протягом року Кошти районного бюджету 2 2
Разом 100 100

 

 

Заступник голови ради                                                       М.М.Петрішко

Comments are closed.

Перейти до вмісту