Рішення №193
11.06.2017
Рішення №195
11.06.2017
Показати всі

Рішення №194

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

15.09.2016                               м.Перечин                                       №   194

Про призначення  в.о. директора

районного комунального підприємства

“Бюро технічної  інвентаризації”

Перечинської районної ради

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 100 Регламенту роботи районної ради, розглянувши заяву Девіцького І.М. від 08 вересня 2016 року, Кодексу Законів про працю України  та на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. Призначити Девіцького Ігора Миколайовича на посаду  в.о. директора районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради з 16 вересня 2016 року до моменту прийняття на сесії районної ради  рішення про призначення директора  підприємства.
  1. Доручити голові районної ради Ласкіну М.І. укласти контракт  з  в.о. директора районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради Девіцьким Ігорем  Миколайовичем
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника    голови районної ради  Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.). 

        Голова ради                                                               М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту