Рішення №189
11.06.2017
Рішення №191
11.06.2017
Показати всі

Рішення №190

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

15.09.2016                               м.Перечин                                       №   190

 

Про передачу об’єкта спільної

комунальної власності територіальних

громад сіл, міста Перечинського району

 

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності”, враховуючи рішення Перечинської міської ради від 25 лютого 2016 року № 68 “Про звернення до районної ради про передачу комунального майна районної ради до міської комунальної власності”, розглянувши лист Перечинської міської ради від 05.09.2016 року №880/01-14 та на підставі висновку  постійної комісії районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,  районна рада вирішила:

 

  1. Передати будівлі та споруди Перечинської дитячо-юнацької спортивної школи, що знаходяться за адресою м.Перечин, вул.Ужгородська (колишня Жовтнева), 110 із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста Перечинського району в комунальну власність територіальної громади  міста  Перечин.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М. та постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

 

Голова ради                                                                    М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту