Рішення №18
08.06.2017
Рішення №20
08.06.2017
Показати всі

Рішення №19

  УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

 Друга сесія  УІІ скликання

РІШЕННЯ

 

24.12.2015                              м.Перечин                                            № 19

 

Про Програму  надання депутатами

районної ради матеріальної допомоги

малозабезпеченим верствам населення

Перечинського району в 2016 році

 

 

Відповідно до  статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 91 Бюджетного кодексу України, розглянувши та обговоривши Програму надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2016 році , районна рада вирішила:

 

 1. Затвердити Програму надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2016 році (даді- Програма, що додається).
 2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) передбачити асигнування на фінансування Програми.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Петрішко М.М., постійну комісію районної ради з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський  Б.Ю. ).

 

 

Голова ради                                                                                        М.І.Ласкін

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення районної ради

  24.12.2015 № 19

ПРОГРАМА

надання депутатами районної ради матеріальної допомоги

малозабезпеченим верствам населення

Перечинського району в 2016 році

 

Завдання та мета Програми

Завдання та мета Програми полягає в наданні матеріальної допомоги   малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім`ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС,  які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують  підтримки.

До поняття „скрутне становище” належать:  пожежа та інше стихійне лихо, внаслідок якого завдано значного збитку житлу, майну потерпілого або його здоров’ю; важка протягом тривалого періоду хвороба, оперативне лікування, яке вимагає значних фінансових затрат, або виїзду на лікування в іншу область, придбання ліків; інші непередбачені надзвичайні обставини.

 

Напрями реалізації Програми

 

Надання матеріальної допомоги здійснюється у вигляді одноразової грошової допомоги, що надається малозабезпеченим,  непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім’ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього  матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують підтримки. Перелік заходів і завдань Програми наведено у додатку 2 до Програми.

 

Порядок фінансування Програми

 

Головним розпорядником коштів є Перечинська районна державна адміністрація Закарпатської області.

Головний розпорядник коштів фінансує видатки, передбачені цією Програмою, через відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації.

 

Шляхи реалізації Програми

 

Матеріальна допомога надається на підставі поданих заяв громадян на ім’я голови Перечинської районної ради з необхідними документами та згоди депутата районної ради.

 

Для надання матеріальної допомоги, заявник надає  такі документи: заява на ім’я голови Перечинської районної ради погоджена депутатом районної ради про виділений розмір суми допомоги; ксерокопія документу, що засвідчує особу заявника, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові та адреса постійного місця реєстрації; ксерокопія довідки з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду; акт обстеження матеріально-побутових умов заявника; ксерокопія одного з документів: пенсійного посвідчення, посвідчення інваліда, ветерана війни чи праці.

При необхідності заявник надає додаткові документи: довідка про стан здоров’я та необхідність лікування громадянина; документ, що підтверджує надзвичайні обставини, які призвели до скрутного становища;  інші документи, що можуть підтверджувати необхідність надання одноразової грошової допомоги.

Для надання матеріальної допомоги передбачено резервний фонд у розмірі 10 тисяч гривень. Надання допомоги з резервного фонду здійснюється на підставі поданих заявником документів й розподіляється у випадках  необхідності та виникнення у громадян надзвичайних ситуацій, важких хвороб,  відповідно за спільним розпорядженням голови районної ради та голови районної державної адміністрації.

 

Правове забезпечення Програми

 

Програма розроблена відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 91 Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України.

 

Обгрунтування необхідності затвердження Програми

 

У 2015 році матеріальну допомогу отримали –  55 громадян Перечинського району.  З районного бюджету було виділено  40 тисяч  гривень.

Фінансове забезпечення

 

Фінансування Програми планується здійснювати за рахунок коштів районного бюджету.

Для реалізації цієї Програми пропонується надання матеріальної допомоги   малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім`ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС на загальну суму 50 тисяч гривень. Орієнтовні обсяги та джерела фінансування Програми наведено у додатку 1 до Програми.

Резервний фонд у розмірі  10 тисяч гривень  розподіляється у випадках  необхідності та виникнення у громадян надзвичайних ситуацій, важких хвороб, відповідно за спільним розпорядженням голови районної ради та голови районної державної адміністрації.

 ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

 1. Назва: Програма надання депутатами районної ради матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Перечинського району в 2016 році.
 2. Підстава для розроблення: Закон України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 91 Бюджетного кодексу України .
 3. Мета Програми: полягає в наданні матеріальної допомоги малозабезпеченим, непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім`ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують соціальної підтримки.
 4. Початок: Січень 2016 року, закінчення: Грудень 2016 року.
 5. Етапи виконання: В один етап протягом року.
 6. Загальні обсяги фінансування, в тому числі:

Видатки районного бюджету у сумі 50 тис.грн.

 1. Очікувані результати виконання (стисло викладена загальна характеристика очікуваних результатів): Підвищення соціального захисту найбільш незахищених категорій громадян, вирішення проблемних питань, підвищення довіри до органів місцевого самоврядування.
 2. Контроль за виконанням (орган, уповноважений здійснювати контроль за виконанням, строки проведення звітності): Районна рада, районна державна адміністрація.

 

Додаток 1

до  Програми                                                                      

 

 

Орієнтовні обсяги та джерела фінансування

Програми

(тис.грн.)

Обсяг фінансування, всього За роками виконання:
   2016 р.
Районний бюджет 50,0 50,0
ВСЬОГО: 50,0 50,0

 

Заступник голови ради                                                         М.М.Петрішко

 

 

 

                                                                                                     

Додаток 2                                                                                                                  до Програми

ПЕРЕЛІК

заходів і завдань Програми

(тис.грн.)

Найменування заходу         Відповідальні за виконання Строки виконан

ня

Орієнтовні обсяги фінансування Всього:

 

Загальний обсяг 2016 р.
Надання матеріальної допомоги малозабезпеченим,   непрацездатним, важко і хронічно хворим громадянам, багатодітним і неповним сім`ям, пенсіонерам, ветеранам війни та праці, особам з обмеженими фізичними можливостями, у тому числі дітям-інвалідам, іншим громадянам, постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС,  які внаслідок недостатнього матеріального забезпечення потрапили у скрутне становище та потребують  підтримки Перечинська районна рада,

Перечинська районна державна адміністрація

Протягом

2016

року

Кошти районного бюджету 49 49
Поштові витрати Районна державна адміністрація Протягом року Кошти районного бюджету  1 1

Разом

       50 50

 

 

 

Заступник голови ради                                                             М.М.Петрішко

Comments are closed.

Перейти до вмісту