Рішення №176
11.06.2017
Рішення №178
11.06.2017
Показати всі

Рішення №177

УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

15.09.2016                               м.Перечин                                       №   177

 

 Про хід виконання районної  Програми  

відпочинку   та   оздоровлення  дітей  на

період до 2017 року (із змінами від 29.10.2013 року)

 

Відповідно до статті 43 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію начальника управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації Цвіка В.І. та начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації   Цапика В.Й. «Про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року» (із змінами від 29.10.2013 року),  затвердженої рішенням районної ради   21.03.2013 року № 296,  районна рада вирішила:

  1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення  районної державної адміністрації Цвіка В.І. та начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  Цапика В.Й. «Про хід виконання районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей на період до 2017 року», (із змінами від 29.10.2013 року), затвердженої рішенням районної ради   21.03.2013 року  № 296,  взяти до відома  (додається).
  2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації ( Цвік В.І.) вжити заходів щодо збільшення відсотку дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення.
  3. Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Цапик В.Й.) і надалі забезпечувати функціонування протягом  літнього оздоровчого періоду таборів із денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.

4.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Керецман Л.В.) забезпечити  фінансування  даної  Програми.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Чомоляк М.І. та постійні комісії районної ради: з питань духовного розвитку, освіти, охорони здоров’я, культури, молоді і спорту, зв’язків з громадськістю, туризму та рекреації (Шеян Ю.Ю.). постійна комісія з питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів, контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.).

 

             Голова   ради                                                                 М. І. Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту