Рішення №175
11.06.2017
Рішення №177
11.06.2017
Показати всі

Рішення №176

    УКРАЇНА

ПЕРЕЧИНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ята  сесія  УІІ скликання

 

РІШЕННЯ

 

15.09.2016                               м.Перечин                                       №   176

 

Про   директора районного                                                                                                       комунального         підприємства                                                                                         Бюро технічної інвентаризації

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 100 Регламенту роботи районної ради, пункту  6.1 Контракту з директором районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради від 01.02.2012 року,   розглянувши заяву директора районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Перечинської районної ради Куцика О.В. від 01.08.2016 року, Кодексу Законів  про працю України та  на підставі висновків постійної комісії районної ради з питань економічної  реформи, планування, бюджету,  фінансів,  контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики,   районна рада вирішила:

1. В зв’язку з невиконанням директором районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Куциком О.В. своїх посадових обов’язків та показників фінансово-господарської діяльності підприємства передбачених контрактом, роботу директора районного комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації” Куцика О.В. за період з 02.01.2016 року по 31.07.2016 року  визнати  незадовільною.
  1. Звільнити Куцика О.В. з посади директора районного комунального підприємства “Бюро технічної  інвентаризації” Перечинської районної ради  за незадовільну роботу та невиконання  умов контракту, днем 15 вересня 2016 року  згідно  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на заступника    голови районної ради  Петрішко М.М.  та постійну комісію районної ради з

питань економічної реформи, планування, бюджету, фінансів,                                                                                    контролю за проведенням приватизації, інвестицій та регуляторної політики (Крупчинський Б.Ю.). 

      Голова ради                                                                      М.І.Ласкін

Comments are closed.

Перейти до вмісту